Autorent
Örebro Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Örebro // Örebro Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Örebro Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Örebro Flygplats
  702 17 Örebro SE +46-19-101150
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ORB
Lahtioleku ajad
Es.07:00 - 18:00
Te. - Re.08:00 - 18:00
La.12:30 - 16:00
 
 

Autorent Örebro Lennujaamas Rootsis

Sixt autorent  on mugav lahendus neile, kes maanduvad Öerebro Lennujaamas ning soovivad autoga edasi liikuda. Pakume erinevate sõidukite uusimaid mudeleid, alates ökonoomsetest väikestest sõidukitest kuni võimsate ja suurte premium-klassi mudeliteni välja. Saate siinsamas meie veebilehel või äpis valida just endale sobiva pakkumise. Meie juurest leiate luukpärad, sedaanid, džiibid, kabrioletid, sportautod ning isegi veokid ja minibussid. Lisaks sellele saate oma sõidukogemuse veelgi paremaks teha, valides juurde ekstravarustust. Sixt pakub näiteks laste turvatoole, navigatsiooniseadmeid ning palju muud. Kindlustuspakettide hulgast saate valida just endale sobivaima. Pange tähele, et broneeringut tehes valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit. Tehke esimene peatus Öerebro Lennujaama Sixtis ning teie reis jätkub meeldivalt rendiauto roolis!

Örebro Lennujaama info

Örebro Lennujaam (lühidalt ORB) on 1979. aastal rajatud lennujaam, mis asub samanimelises maakonnas. Suuruselt on tegemist 23nda lennujaamaga Rootsis, see jääb Örebro kesklinnast 12 kiloeetrit lääne poole. Kuna otsene transport linnaga puudub, siis on just rendiauto lihtsaim viis stardiks. Sixti meeskond ootab teid, et saaksite kiiresti võtmed kätte ja rooli istuda.

Sixtiga Örebrot ja ümbrust avastmas

Örebro on suuruselt seitsmes linn Rootsis. Tutvuge selle kohaga omas tempos ja tehke esimene peatus näiteks lennujaamast vaid 15 minutilise sõidu kaugusel olevas Örebro lossis. 13. sajandil rajatud loss on võimas ning seda peetakse piirkonna tunnusehitiseks. Kui teile meeldib aktiivselt aega veeta, siis suunduge Hjälmareni järve äärde, kus soojemal ajal saab veemõnusid nautida. Selle ümbrusesse jääb ka palju matka- ning jalgrattaradasid. Rootsi kultuuriga tutvumiseks suunduge Wadkopingi Vabaõhumuuseumisse, mis on eriti tore jõulueelsel ajal. Seal toimuvad erinevad turud ja kontsertid – tegevust leiavad igas vanuses külastajad. Gustavsviki veepark on Rootsi kõige pikemate veetorudega ning seal saab lõbusalt terve päeva veeta, pakutakse ka erinevaid spa-teenuseid. Sõitke ka Svampeni vaatetorni juurde, kust avaneb vaade kogu linnale. Kogege kõike, mida ümbrusel pakkuda on, Sixt autorendiga Örebro Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es.07:00 - 18:00
Te. - Re.08:00 - 18:00
La.12:30 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Örebro Lennujaam ORB Örebro Flygplats 702 17 Örebro 59.222300, 15.040750 +46-19-101150

Sixt asukoht Örebro Lennujaam ORB

Örebro Flygplats
702 17 Örebro
 
Telefoni nr. +46-19-101150

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus