Autorent
Ronneby Airport
Kokkuvarisemine
Rootsi // Ronneby // Ronneby Airport
Muutke andmeid

Autorent Ronneby Airport: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Bredåkravägen 26
  37292 Ronneby SE +46-45512300
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RNB
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 18:00
Riigipühad07:00 - 18:00
 
 
 • rendiauto kontoris Ronneby Airport

Autorent Ronneby Lennujaamas Rootsis

Kasutage mugavaimat viisi edasi liikumiseks – rentige auto Ronneby Lennujaama Sixtist. Me pakume kvaliteetseid sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti midagi oma maitsele ja eelarvele vastavat. On olemas luukpära mudelid, mis mahutavad kogu pere või suurema seltskonnaga koos pagasiga. Muidugi on saadaval nii ökonoomsed kui luksuslikud sedaanid. Neljaveolised džiibid on käepärased siis, kui suundute loodusesse. Valikust ei puudu ka stiilsed sportautod ja kabrioletid. Autole saate juurde rentida ka vajalikud lisad, et teie teekond veelgi sujuvam oleks. Lisavarustuse valikus on näiteks laste turvatoolid, navigatsioonisüsteemid või suusaboksid. Sixt pakub ka erinevaid kindlustuspakette, on olemas spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Rendiauto Ronneby Lennujaama Sixtist on suurepärane viis stardiks!

Ronneby Lennujaama info

Ronneby Lennujaam (lühidalt RNB) asub Lõuna-Rootsis ning sealt käivad lennud pealinna Stockholmi vahet kuid ka hooajalised tšarterlennud teistesse riikidesse. Lennujaama kasutavad ka Rootsi õhujõud. Ronneby keskusesse on sealt 4 km, Karlskronasse 30 km – auto rentimine viib teid kiirelt järgmisesse sihtpunkti. Sixti abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis Ronneby Lennujaamast teele asuda.

Rendiautoga ümbrust avastamas

Vähem kui pooletunnise sõidu kaugusel asuvas Glasrikeri piirkonnas käib aastas üle miljoni külastaja. Seal on väljapanekud ja muuseumid Rootsi disainerite klaas- ja kristalltöödest ning saab vaadata kuidas klaasi puhutakse ja seda ka – tegemist on ajaloolise klaasitööstuse piirkonnaga, kus on ka tänapäeval palju tootjaid. Mere ääres asuv Karlskrona on autoga lühikese sõidu kaugusel ning seal on riigi kõige lõunapoolsem saarestik. Saartel ja rannikul saab nautida rannamõnusid, sõita aerupaatidega ning nautida loodust. Karlskrona mereväe kindlus ja sadam on äärmiselt võimsad ehitised, mis on rajatud 18. sajandil. Need on UNESCO maailmapärandite hulgas ning külastada tasub Meremuuseumit, kus on ka veealune tunnel, mis viib võimsa laevavrakini. Ümbruses on ka golfiväljakuid ja matkaradasid, kus saab aktiivselt vaba aega veeta. Sixt autorent Ronneby Lennujaamast on ümbrusega tutvumiseks suurepärane valik!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 18:00
Riigipühad07:00 - 18:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Ronneby Airport RNB Bredåkravägen 26 37292 Ronneby 56.254890, 15.267220 +46-45512300

Sixt asukoht Ronneby Airport RNB

Bredåkravägen 26
37292 Ronneby
 
Telefoni nr. +46-45512300

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus