Autorent
Sundsvall Midlanda Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Sundsvall // Sundsvall Midlanda Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Sundsvall Midlanda Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Skeppsholmen
  861 83 Timrå SE +46-6023050
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SDL
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 19:00
 
 

Autorent Sundsvall Midlanda Lennujaamas Rootsis

Auto rentimine Sundsvall Midlanda Lennujaamast on mugav, kuna Sixti meeskond aitab teil kiirelt ja lihtsalt leida sobiva auto, et saaksite oma teekonda jätkata. Muidugi on võimalus oma broneering teha läbi interneti või nutitelefoni äpi ning rendiauto on vaid piiri kliki kaugusel. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ja võimsad neljaveolised džiibid. Meie juurest saate rentida isegi veoki, kui peate transportima suuremaid asju. Lisadena pakume näiteks laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Muidugi saate valida sobiva kindlustuspaketi, et end teel olles kindlalt tunda. Sixtist leiate midagi enda eelarvele ja vajadustele vastavat, et murevabalt seda Rootsi regiooni avastada!

Sundsvall Midlanda Lennujaama info

Sundsvall Midlanda Lennujaam, lühendatult SDL, on tuntud ka Sundsvall-Timra Lennujaamana ja jääb kahe sihtpunkti Sundsvalli ja Timra lähistele, seega auto rentimine on parim transpordiviis edasi liikumiseks. See on üks Rootsi suuremaid lennujaamasid ja teenindab igal aastal ligi 300,000 reisijat, nii Euroopa siseselt ka kui Lähis-Ida vahel. Sixt autorendi esinduse SDL Lennujaamas leiate terminalihoonest, pagasi kättesaamise ala ja väljapääsu vahelt. Auto tagastus ja kättesaamine on soovist ette teada andes võimalik ööpäevaringselt. Rentige auto ja suunduge Rootsit avastama!

Rendiautoga Sundsvalli ja Timrat avastamas

Sundsvall jääb lennujaamast 21 kilomeetrit lõuna poole ning Timra jääb selle tee peale. Ümbruskond on lihtsalt imeline ning mis saaks olla parem Rootsi mägede ja metsade vahel sõitmiseks kui mugav autorendi teenus Sixtist? Rootsi üks suuremaid jõgesid Indalsalven suubub Timras merre ning seda vaatepilti tasub näha. Sundsvall on seevastu elav kaasaegne linn, kus on tunda ka industriaalse mineviku hõngu. Suvel toimub seal mitmeid erinevaid muusika-ja tänavafestivale, kus käib tore melu. Sõitke läheduses asuvasse Spikarna kalurikülla, kus ootab värske kala, või veetge aktiivselt aega Sidsjöni järve ümbruses. Talvel on seal kandis aga suurepärased tingimused suusatamiseks ja ümbruses on palju suusakuurorteid. Soodne autorent Sundsvall Midlanda Lennujaamast on ideaalne võimalus selle kauni Rootsi piirkonnaga tutvumiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sundsvall Midlanda Lennujaam SDL Skeppsholmen 861 83 Timrå 62.528650, 17.443400 +46-6023050

Sixt asukoht Sundsvall Midlanda Lennujaam SDL

Skeppsholmen
861 83 Timrå
 
Telefoni nr. +46-6023050

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus