Autorent esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Sundsvall Midlanda Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Sundsvall Midlanda Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Sundsvall Midlanda Lennujaam

Aadress

Skeppsholmen, 861 83 Timrå, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 19:00

Teenused esinduses: Sundsvall Midlanda Lennujaam

Autorent Sundsvall Midlanda Lennujaamas Rootsis

Autorent Sundsvall Midlanda Lennujaamas Rootsis

Auto rentimine Sundsvall Midlanda Lennujaamast on mugav, kuna Sixti meeskond aitab teil kiirelt ja lihtsalt leida sobiva auto, et saaksite oma teekonda jätkata. Muidugi on võimalus oma broneering teha läbi interneti või nutitelefoni äpi ning rendiauto on vaid piiri kliki kaugusel. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ja võimsad neljaveolised džiibid. Meie juurest saate rentida isegi veoki, kui peate transportima suuremaid asju. Lisadena pakume näiteks laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Muidugi saate valida sobiva kindlustuspaketi, et end teel olles kindlalt tunda. Sixtist leiate midagi enda eelarvele ja vajadustele vastavat, et murevabalt seda Rootsi regiooni avastada!
Sundsvall Midlanda Lennujaama info Sundsvall Midlanda Lennujaam, lühendatult SDL, on tuntud ka Sundsvall-Timra Lennujaamana ja jääb kahe sihtpunkti Sundsvalli ja Timra lähistele, seega auto rentimine on parim transpordiviis edasi liikumiseks. See on üks Rootsi suuremaid lennujaamasid ja teenindab igal aastal ligi 300,000 reisijat, nii Euroopa siseselt ka kui Lähis-Ida vahel. Sixt autorendi esinduse SDL Lennujaamas leiate terminalihoonest, pagasi kättesaamise ala ja väljapääsu vahelt. Auto tagastus ja kättesaamine on soovist ette teada andes võimalik ööpäevaringselt. Rentige auto ja suunduge Rootsit avastama!
Rendiautoga Sundsvalli ja Timrat avastamas Sundsvall jääb lennujaamast 21 kilomeetrit lõuna poole ning Timra jääb selle tee peale. Ümbruskond on lihtsalt imeline ning mis saaks olla parem Rootsi mägede ja metsade vahel sõitmiseks kui mugav autorendi teenus Sixtist? Rootsi üks suuremaid jõgesid Indalsalven suubub Timras merre ning seda vaatepilti tasub näha. Sundsvall on seevastu elav kaasaegne linn, kus on tunda ka industriaalse mineviku hõngu. Suvel toimub seal mitmeid erinevaid muusika-ja tänavafestivale, kus käib tore melu. Sõitke läheduses asuvasse Spikarna kalurikülla, kus ootab värske kala, või veetge aktiivselt aega Sidsjöni järve ümbruses. Talvel on seal kandis aga suurepärased tingimused suusatamiseks ja ümbruses on palju suusakuurorteid. Soodne autorent Sundsvall Midlanda Lennujaamast on ideaalne võimalus selle kauni Rootsi piirkonnaga tutvumiseks!
Show more

Hea teada esindusest Sundsvall Midlanda Lennujaam rentides

Mis on esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Sundsvall Midlanda Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
33 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

KKK rendi kohta rendikontoris Sundsvall Midlanda Lennujaam

Kas esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Sundsvall Midlanda Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Sundsvall Midlanda Lennujaam

Näita rohkem