Autorent
Umea Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Umeå // Umea Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Umea Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Ankomsthallen, Arrival hall
  903 36 Umeå SE +46-90-124504
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: UME
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:00
La.10:00 - 18:00
Pü.10:00 - 22:00
 
 24 h kättesaamine

Autorent Umea Lennujaamas Rootsi lääneosas

Sixt autorent Umea Lennujaamas muudab teel oleku mugavaks. Olenemata sellest, mis on teie eelarve, grupi suurus või soovid – pakutavatest rendiautodest leiate kindlasti midagi sobivat. Olemas on nii luksusmargid kui ka ökonoomsed masinad. Tehke oma valik meie laia autopargi hulgast, kus on erinevad sedaanid ja luukpärad. Kui tahate võimsust, siis on olemas neljaveolised džiibid. Kiiruse ja stiili nautijatele pakume sportautosid ja kabriolette. Umea Lennujaama autorent pakub isegi veokeid ja mikrobusse. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi saate valitud autole juurde rentida ka ekstravarustust. Lihtsalt andke meile teada, mida soovite. Kui sõidate piirkonnas esimest korda, siis muudab liiklemise lihtsaks navigatsiooniseade. Neile, kes reisivad koos väikeste lastega, on valikus erinevad turvatoolid. Pange tähele, auto broneerimisel Umea Lennujaamast ei taga me kindlat rendiauto mudelit, vaid sama kategooria.

Umea Lennujaama info

Umea Lennujaam, lühidalt lihtsalt UME, asub Lääne-Rootsis ja see teenindab Umea piirkonda ja linna. Kesklinn asub lennujaamast 5 kilomeetri kaugusel – kiireim viis linna jõudmiseks on auto rentimine. Meie meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja kiirelt startida. Selleks, et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on väikese lisatasu eest rendiauto kättesaamine ja tagastamine Umea Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Avastage Sixtiga ümbrust

Umea on tuntud keskus Rootsis, kus on tegevust kogu perele. Rentige auto Umea Lennujaamast ja tutvuge selle kauni linna ja ümbritsevaga omas tempos. Linnas asub näiteks populaarne Kitarride Muuseum, kus on imetlusväärne väljapanek. Seal toimub palju kultuurisündmusi ja leiate eest palju restorane ning kohvikuid. Suvisel ajal saab nautida lühikese sõidu kaugusele jäävat pikka rannajoont ja matkamisvõimalusi. Talvisel ajal võib sealt leida aga palju võimalusi aktiivseks puhkuseks, nagu näiteks lumelauasõit ja uisutamine. Autoga on hea sõita näiteks Bräntbergeti või Kassjöbackeni suusakuurortisse, kus on olemas nii spordivarustuse rent kui ka hästi hooldatud mäenõlvad. Muutke ringi liikumine lihtsaks Sixt autorendiga Umea Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:00
La.10:00 - 18:00
Pü.10:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Umea Lennujaam UME Ankomsthallen, Arrival hall 903 36 Umeå 63.792690, 20.288320 +46-90-124504

Sixt asukoht Umea Lennujaam UME

Ankomsthallen, Arrival hall
903 36 Umeå
 
Telefoni nr. +46-90-124504

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus