Autorent esinduses Umea Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Umea Lennujaam

* Hinnad arvutati 23.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Umea Lennujaam, alates 30.05.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Umea Lennujaam

Aadress

Ankomsthallen, Arrival hall, 903 36 Umeå, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 23:00
Laup
10:00 - 18:00
Pühap
10:00 - 22:00

Teenused esinduses: Umea Lennujaam

Autorent Umea Lennujaamas Rootsi lääneosas

Autorent Umea Lennujaamas Rootsi lääneosas

Sixt autorent Umea Lennujaamas muudab teel oleku mugavaks. Olenemata sellest, mis on teie eelarve, grupi suurus või soovid – pakutavatest rendiautodest leiate kindlasti midagi sobivat. Olemas on nii luksusmargid kui ka ökonoomsed masinad. Tehke oma valik meie laia autopargi hulgast, kus on erinevad sedaanid ja luukpärad. Kui tahate võimsust, siis on olemas neljaveolised džiibid. Kiiruse ja stiili nautijatele pakume sportautosid ja kabriolette. Umea Lennujaama autorent pakub isegi veokeid ja mikrobusse. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi saate valitud autole juurde rentida ka ekstravarustust. Lihtsalt andke meile teada, mida soovite. Kui sõidate piirkonnas esimest korda, siis muudab liiklemise lihtsaks navigatsiooniseade. Neile, kes reisivad koos väikeste lastega, on valikus erinevad turvatoolid. Pange tähele, auto broneerimisel Umea Lennujaamast ei taga me kindlat rendiauto mudelit, vaid sama kategooria.
Umea Lennujaama info Umea Lennujaam, lühidalt lihtsalt UME, asub Lääne-Rootsis ja see teenindab Umea piirkonda ja linna. Kesklinn asub lennujaamast 5 kilomeetri kaugusel – kiireim viis linna jõudmiseks on auto rentimine. Meie meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja kiirelt startida. Selleks, et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on väikese lisatasu eest rendiauto kättesaamine ja tagastamine Umea Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Avastage Sixtiga ümbrust Umea on tuntud keskus Rootsis, kus on tegevust kogu perele. Rentige auto Umea Lennujaamast ja tutvuge selle kauni linna ja ümbritsevaga omas tempos. Linnas asub näiteks populaarne Kitarride Muuseum, kus on imetlusväärne väljapanek. Seal toimub palju kultuurisündmusi ja leiate eest palju restorane ning kohvikuid. Suvisel ajal saab nautida lühikese sõidu kaugusele jäävat pikka rannajoont ja matkamisvõimalusi. Talvisel ajal võib sealt leida aga palju võimalusi aktiivseks puhkuseks, nagu näiteks lumelauasõit ja uisutamine. Autoga on hea sõita näiteks Bräntbergeti või Kassjöbackeni suusakuurortisse, kus on olemas nii spordivarustuse rent kui ka hästi hooldatud mäenõlvad. Muutke ringi liikumine lihtsaks Sixt autorendiga Umea Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Umea Lennujaam rentides

Mis on esinduses Umea Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Umea Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Umea Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Umea Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
102 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,9)
Sõiduk
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Umea Lennujaam

Kas esinduses Umea Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Umea Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Umea Lennujaam

Näita rohkem