Autorent
Växjö Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Växjö // Växjö Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Växjö Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Småland Airport
  355 93 Växjö SE +46-470347750
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: VXO
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 17:00
La. - Pü.11:00 - 15:00
Riigipühad12:00 - 15:00
 
 24 h tagastus

Autorent Växjö Lennujaamas Rootsis

Växjö Lennujaama Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. On olemas premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume laia valikut erinevaid sedaane ja luukpärasid. Neile, kes soovivad luksuslikku sõidukogemust, on olemas sportautod ja kabrioletid. Lisaks sellele on valikus ka neljaveolised maasturid ning isegi minibussid ja veokid. Loomulikult saab juurde võtta ka vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks navigatsiooniseadmed ja laste turvatoolid. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhi teenus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Selleks, et teie teekond Växjö Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!

Växjö Lennujaama info

Växjö-Smålandi Lennujaam, lühidalt lihtsalt VXO, on Lõuna-Rootsis asuv lennujaam, mis teenindab lende mitmete Euroopa sihtkohtade vahel. Lennud väljuvad näiteks Hispaaniasse ja Türki, aastas käib sealt läbi ligi 150,000 reisijat. Sixti meeskond ootab teid, et saaksite mugavalt rendiauto võtmed kätte ja kiiresti rooli istuda. Auto tagastamine on etteteatamisel võimalik ööpäevaringselt. Pange tähele, et broneeringu tegemisel Växjö Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Sixti rendiautoga ümbrust avastamas

Växjö Lennujaama autorent on suurepärane valik, kui soovite tutvuda Smålandiga. Sõitke rendiautoga Trummeni järve äärde, mille juures asub 1900. aastal valminud Teleborgi loss, mis lummab nii välis- kui sisearhitektuuriga. Rootsi Emigrantide Maja ja Instituut annavad ülevaate Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse emigreerunud rootslastest. Kindlasti tasub külastada Växjö katedraali, kus toimub tihti erinevaid kontserte. Smålandi Muuseum annab ülevaate kogu regiooni ajaloost ja arengust. Rootsi Klaasi Muuseum on põneva väljapanekuga ja seal on näiteid kaunist kohalikust kästiööst. Auto rentimine Växjö Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks – saate liikuda omas tempos ja trajektoril. Ümbruses on palju puutumata loodust ja järvesid. Sixt autorent Växjö Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks. 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 17:00
La. - Pü.11:00 - 15:00
Riigipühad12:00 - 15:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Växjö Lennujaam VXO Småland Airport 355 93 Växjö 56.928889, 14.727778 +46-470347750

Sixt asukoht Växjö Lennujaam VXO

Småland Airport
355 93 Växjö
 
Telefoni nr. +46-470347750

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus