Autorent
Köln/Bonn Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Cologne // Köln/Bonn Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Köln/Bonn Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Kennedystr./Mietwagenzentrum
  51147 Köln DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: CGN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:30 - 22:00
Riigipühad07:30 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Köln Bonn Lennujaamas Saksamaal

Rentige auto Köln Bonn Lennujaamast ja sõitke nautima seda Saksamaa piirkonda ning linnasid. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe.Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks laste turvatoolid, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end teel olles kindlalt tunda. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Köln Bonn Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse renduauto, mida soovite.

Köln Bonn Lennujaama info

Nordrhein-Westfalen liidumaal asuv Köln Bonn Lennujaam (CGN) on Saksamaal reisijate arvult suuruselt seitsmes ning see mis teenindab aastas ligi 10 miljonit inimest. Kölni on lennujaamast 15 kilomeetrit ja Bonni 16 kilomeetrit – auto rentimine säästab teie aega ja saate suunduda täpselt sinna, kuhu ise soovite. Sixti esinduse leiate terminalide 1 ja 2 vahelt, saabumiste tasandilt autorendi keskusest. See kannab nime "Mietwagenzentrum". Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate suunduda Express letti. Rendiauto kättesaamine ja tagastus on Köln Bonn Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Kölni avastamas

Köln on huvitav ja külalislahke atmosfääriga koht, samuti on seal väga mugav autoga liigelda. Kölni linna poolitab vägev Rheini jõgi, mis voolab mööda Euroopat. Selle võimsa veevoolu nautimine on parim istudes mõnes paljudest jõeäärsetest baar-kohvikutest. Kölni ajalugu ulatub Rooma perioodi ning külastajatele on kindlasti soovituslik ära näha suurejooneline Kölni katedraal. Samuti on linnas suur hulk muuseume, näiteks Muuseum Ludwig, kus on suur kollektsioon Picasso töid. Jalutage Hohenzollerni sillal ja minge ka kohalikule kalaturule. Selleks, et tutvuda ka Kölni ümbrusega, rentige Köln Bonn Lennujaamast auto ja sõitke ka Põhja-Saksamaa maalilistesse maakohtadesse. Sixt autorent Köln Bonn Lennujaamast annab teile liikumisvabaduse ja saate ümbrusest maksimumi võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:30 - 22:00
Riigipühad07:30 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Köln/Bonn Lennujaam CGN Kennedystr./Mietwagenzentrum 51147 Köln 50.879473, 7.121378 +49-8966060060

Sixt asukoht Köln/Bonn Lennujaam CGN

Kennedystr./Mietwagenzentrum
51147 Köln
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus