Autorent esinduses Köln/Bonn Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Köln/Bonn Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Köln/Bonn Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Köln/Bonn Lennujaam

Aadress

Kennedystr./Mietwagenzentrum, 51147 Köln, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Köln/Bonn Lennujaam

Autorent Köln Bonn Lennujaamas Saksamaal

Autorent Köln Bonn Lennujaamas Saksamaal

Rentige auto Köln Bonn Lennujaamast ja sõitke nautima seda Saksamaa piirkonda ning linnasid. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe.Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks laste turvatoolid, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end teel olles kindlalt tunda. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Köln Bonn Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse renduauto, mida soovite.
Köln Bonn Lennujaama info Nordrhein-Westfalen liidumaal asuv Köln Bonn Lennujaam (CGN) on Saksamaal reisijate arvult suuruselt seitsmes ning see mis teenindab aastas ligi 10 miljonit inimest. Kölni on lennujaamast 15 kilomeetrit ja Bonni 16 kilomeetrit – auto rentimine säästab teie aega ja saate suunduda täpselt sinna, kuhu ise soovite. Sixti esinduse leiate terminalide 1 ja 2 vahelt, saabumiste tasandilt autorendi keskusest. See kannab nime Mietwagenzentrum. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate suunduda Express letti. Rendiauto kättesaamine ja tagastus on Köln Bonn Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Rendiautoga Kölni avastamas Köln on huvitav ja külalislahke atmosfääriga koht, samuti on seal väga mugav autoga liigelda. Kölni linna poolitab vägev Rheini jõgi, mis voolab mööda Euroopat. Selle võimsa veevoolu nautimine on parim istudes mõnes paljudest jõeäärsetest baar-kohvikutest. Kölni ajalugu ulatub Rooma perioodi ning külastajatele on kindlasti soovituslik ära näha suurejooneline Kölni katedraal. Samuti on linnas suur hulk muuseume, näiteks Muuseum Ludwig, kus on suur kollektsioon Picasso töid. Jalutage Hohenzollerni sillal ja minge ka kohalikule kalaturule. Selleks, et tutvuda ka Kölni ümbrusega, rentige Köln Bonn Lennujaamast auto ja sõitke ka Põhja-Saksamaa maalilistesse maakohtadesse. Sixt autorent Köln Bonn Lennujaamast annab teile liikumisvabaduse ja saate ümbrusest maksimumi võtta!
Show more

Hea teada esindusest Köln/Bonn Lennujaam rentides

Mis on esinduses Köln/Bonn Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Köln/Bonn Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Köln/Bonn Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Köln/Bonn Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
4514 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(4,9)
Sõiduk
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Audi A3
Audi A3
BMW 530
BMW 530
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-Benz G500
Mercedes-Benz G500
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
VW Beetle
VW Beetle
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS

KKK rendi kohta rendikontoris Köln/Bonn Lennujaam

Kas esinduses Köln/Bonn Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Köln/Bonn Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?