Autorent
Dortmund Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Dortmund // Dortmund Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Dortmund Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafenring 1
  44319 Dortmund DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: DTM
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 21:30
La.08:00 - 16:00
Pü.07:00 - 19:00
Riigipühad07:00 - 19:00
 
 24 h tagastus

Autorent Dortmundi Lennujaamas Saksamaal

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Dortmundi Lennujaamast. Meie juurest leiate suure valiku rendiautosid, midagi igale maitsele ja eelarvele. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on olemas lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Dortmundi Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsiooniseadmed ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Broneeringu tegemine siinsamas veebis või mobiiliäpis võtab kõigest paar minutit ning auto ootab teid soovitud ajal Dortmundi Lennujaamas. Pool tundi enne rendiauto kättesaamist saate Sixti mobiilirakenduses valida täpse mudeli, mida soovite.

Dortmundi Lennujaamast

Dortmundi Lennujaam (DTM) teenindab Nordrhein-Westfaleni liidumaad ja Dortmundi linna. Kesklinn jääb sealt 10 kilomeeti kaugusele – auto rentimine on edasi liikumiseks mugavaim viis. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid saabumiste hallis asuvas Sixti esinduses, et saaksite kiiresti võtmed kätte ja teele asuda. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate kasutada Express letti. Teie mugavuse huvides on auto tagastamine väikse lisatasu eest võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegu, kui soovist enne teada annate.

Sixtiga Dortmundi avastamas

Dortmund on puhkuse veetmiseks suurepärane koht, auto rentimine otse lennujaamast muudab seal liikumise äärmiselt lihtsaks. Kohalik jalgpalliklubi Borussia Dortmund on üks Saksamaa tugevamaid, reserveerige piletid ja sõitke äärelinnas asuvasse Westfaleni staadionile nende mängu vaatama. Linna keskuses on palju ajaloolisi ehitisi, minge uudistage suurejoonelist St. Reinoldsi kirikut, Floriani vaatetorni ja sealt avanevat suurepärast vaadet ning Rombergparki Botaanikaaeda. Külastajate hulgas on populaarne ka Dortmundi Ooperimaja, kus saab nautida nii balletti kui ooperit. Linnas on palju kohvikuid ja kaubamajasid. Nordrhein-Westfalenisse jääb veel mitmeid suuremaid ja väiksemaid linnasid, kust leiate palju vaatamisväärsusi ja tegevust. Sixt autorent Dortmundi Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 21:30
La.08:00 - 16:00
Pü.07:00 - 19:00
Riigipühad07:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Dortmund Lennujaam DTM Flughafenring 1 44319 Dortmund 51.513738, 7.610928 +49-8966060060

Sixt asukoht Dortmund Lennujaam DTM

Flughafenring 1
44319 Dortmund
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus