Autorent esinduses Dortmund Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Dortmund Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Dortmund Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Dortmund Lennujaam

Aadress

Flughafenring 1, 44319 Dortmund, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 22:30
Laup
07:30 - 16:00
Pühap
07:30 - 22:30
Riigipühad
07:30 - 22:30

Teenused esinduses: Dortmund Lennujaam

Autorent Dortmundi Lennujaamas Saksamaal

Autorent Dortmundi Lennujaamas Saksamaal

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Dortmundi Lennujaamast. Meie juurest leiate suure valiku rendiautosid, midagi igale maitsele ja eelarvele. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on olemas lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Dortmundi Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsiooniseadmed ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Broneeringu tegemine siinsamas veebis või mobiiliäpis võtab kõigest paar minutit ning auto ootab teid soovitud ajal Dortmundi Lennujaamas. Pool tundi enne rendiauto kättesaamist saate Sixti mobiilirakenduses valida täpse mudeli, mida soovite.
Dortmundi Lennujaamast Dortmundi Lennujaam (DTM) teenindab Nordrhein-Westfaleni liidumaad ja Dortmundi linna. Kesklinn jääb sealt 10 kilomeeti kaugusele – auto rentimine on edasi liikumiseks mugavaim viis. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid saabumiste hallis asuvas Sixti esinduses, et saaksite kiiresti võtmed kätte ja teele asuda. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate kasutada Express letti. Teie mugavuse huvides on auto tagastamine väikse lisatasu eest võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegu, kui soovist enne teada annate.
Sixtiga Dortmundi avastamas Dortmund on puhkuse veetmiseks suurepärane koht, auto rentimine otse lennujaamast muudab seal liikumise äärmiselt lihtsaks. Kohalik jalgpalliklubi Borussia Dortmund on üks Saksamaa tugevamaid, reserveerige piletid ja sõitke äärelinnas asuvasse Westfaleni staadionile nende mängu vaatama. Linna keskuses on palju ajaloolisi ehitisi, minge uudistage suurejoonelist St. Reinoldsi kirikut, Floriani vaatetorni ja sealt avanevat suurepärast vaadet ning Rombergparki Botaanikaaeda. Külastajate hulgas on populaarne ka Dortmundi Ooperimaja, kus saab nautida nii balletti kui ooperit. Linnas on palju kohvikuid ja kaubamajasid. Nordrhein-Westfalenisse jääb veel mitmeid suuremaid ja väiksemaid linnasid, kust leiate palju vaatamisväärsusi ja tegevust. Sixt autorent Dortmundi Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks.
Show more

Hea teada esindusest Dortmund Lennujaam rentides

Mis on esinduses Dortmund Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Dortmund Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Dortmund Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Dortmund Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
920 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
BMW M3 Limousine
BMW M3 Limousine
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater

KKK rendi kohta rendikontoris Dortmund Lennujaam

Kas esinduses Dortmund Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Dortmund Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?