Autorent
Dresden Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Dresden // Dresden Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Dresden Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Wilhelmine-Reichard-Ring 1
  01109 Dresden DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: DRS
Lahtioleku ajad
Es.07:00 - 18:00
Te. - Re.07:00 - 21:00
Pü.17:30 - 23:15
Riigipühad12:00 - 20:30
 
 24 h tagastus

Autorent Dresdeni Lennujaamas Saksamaal

Rentige auto Dresdeni Lennujaama Sixtist ja teie teekond võib mugavalt alata. Meie juurest saate valida just endale sobiva rendiauto, nende hulgas on ka tuntud luksusmarkide sõidukid. Ei ole vahet, kas reisite töö või lõbu eesmärgil, kindlasti leiate midagi enda soovile vastavat. Mahtuniversaalid ja neljaveolised džiibid sobivad neile, kes reisivad suure hulga pagasiga või sõidavad loodusesse. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid, kui soovite nautida heas korras saksa kiirteid. Dresdeni Lennujaama autorent pakub vajalikke lisasid, mis teie teel oleku veelgi meeldivamaks muudavad. Navigatsioonisüsteem aitab muretult oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne Dresdeni Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite!

Dresdeni Lennujaama info

Dresdeni Rahvusvaheline Lennujaam, lühidalt lihtsalt DRS, asub Ida-Saksamaal Saksimaal. See 1935. aastal rajatud lennujaam on tänapäeval oluline transpordipunkt, kust käivad lennud paljudesse Euroopa kui ka muu maailma sihtkohtadesse. Aastas teenindab DRS üle 1,7 miljoni reisija. Dresdeni kesklinn jääb lennujaamast 9 kilomeetrit eemale, auto rentimine viib teid kohale kõigest 15 minutiga. Sixti esindus asub autorendi keskuses, mis asub saabumiste ala juures. Kui olete teinud online-broneeringu, siis on järjekorra vältimiseks olemas Express lett. Sixt ootab teid, et saaksite Dresdeni Lennujaamast rendiautoga teele asuda.

Rendiautoga Dresdenis ja ümbruses

Dresdeni Lennujaam on ideaalne koht stardiks, kui soovite tutvuda Saksimaa ja selle liidumaa pealinna Dresdeniga. Dresdeni linn sai Teises maailmasõjas tugevalt kannatada, kuid paljud hooned on taastatud ja leiate sealt palju klassikalise arhitektuuriga ajaloolisi ehitisi, näiteks Frauenkirche, Semperoper ja Pilnitzi loss. Linnas on ka palju kunstimuuseume ja -galeriisid. Grosser Garten on linnas asuv suur ja muljetavaldav park, mis on suurepärane jalutuskäiguks. Auto rentimine annab võimaluse sõita Tšehhi piiri äärde, mis on kahe riigi ajalugu arvestades huvitav ning tähtis koht. Talvemõnusid saab nautida Oberwiesenthal suusakuurortis ning Meisseni linn on tuntud kohaliku veini poolest. Avastage ümbrust Sixt autorendiga Dresdeni Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es.07:00 - 18:00
Te. - Re.07:00 - 21:00
Pü.17:30 - 23:15
Riigipühad12:00 - 20:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Dresden Lennujaam DRS Wilhelmine-Reichard-Ring 1 01109 Dresden 51.125192, 13.765055 +49-8966060060

Sixt asukoht Dresden Lennujaam DRS

Wilhelmine-Reichard-Ring 1
01109 Dresden
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus