Autorent esinduses Dresden Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Dresden Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Dresden Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Dresden Lennujaam

Aadress

Wilhelmine-Reichard-Ring 1, 01109 Dresden, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 23:30
Laup
07:00 - 18:30
Pühap
07:00 - 23:30
Riigipühad
07:00 - 18:30

Teenused esinduses: Dresden Lennujaam

Autorent Dresdeni Lennujaamas Saksamaal

Autorent Dresdeni Lennujaamas Saksamaal

Rentige auto Dresdeni Lennujaama Sixtist ja teie teekond võib mugavalt alata. Meie juurest saate valida just endale sobiva rendiauto, nende hulgas on ka tuntud luksusmarkide sõidukid. Ei ole vahet, kas reisite töö või lõbu eesmärgil, kindlasti leiate midagi enda soovile vastavat. Mahtuniversaalid ja neljaveolised džiibid sobivad neile, kes reisivad suure hulga pagasiga või sõidavad loodusesse. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid, kui soovite nautida heas korras saksa kiirteid. Dresdeni Lennujaama autorent pakub vajalikke lisasid, mis teie teel oleku veelgi meeldivamaks muudavad. Navigatsioonisüsteem aitab muretult oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne Dresdeni Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite!
Dresdeni Lennujaama info Dresdeni Rahvusvaheline Lennujaam, lühidalt lihtsalt DRS, asub Ida-Saksamaal Saksimaal. See 1935. aastal rajatud lennujaam on tänapäeval oluline transpordipunkt, kust käivad lennud paljudesse Euroopa kui ka muu maailma sihtkohtadesse. Aastas teenindab DRS üle 1,7 miljoni reisija. Dresdeni kesklinn jääb lennujaamast 9 kilomeetrit eemale, auto rentimine viib teid kohale kõigest 15 minutiga. Sixti esindus asub autorendi keskuses, mis asub saabumiste ala juures. Kui olete teinud online-broneeringu, siis on järjekorra vältimiseks olemas Express lett. Sixt ootab teid, et saaksite Dresdeni Lennujaamast rendiautoga teele asuda.
Rendiautoga Dresdenis ja ümbruses Dresdeni Lennujaam on ideaalne koht stardiks, kui soovite tutvuda Saksimaa ja selle liidumaa pealinna Dresdeniga. Dresdeni linn sai Teises maailmasõjas tugevalt kannatada, kuid paljud hooned on taastatud ja leiate sealt palju klassikalise arhitektuuriga ajaloolisi ehitisi, näiteks Frauenkirche, Semperoper ja Pilnitzi loss. Linnas on ka palju kunstimuuseume ja -galeriisid. Grosser Garten on linnas asuv suur ja muljetavaldav park, mis on suurepärane jalutuskäiguks. Auto rentimine annab võimaluse sõita Tšehhi piiri äärde, mis on kahe riigi ajalugu arvestades huvitav ning tähtis koht. Talvemõnusid saab nautida Oberwiesenthal suusakuurortis ning Meisseni linn on tuntud kohaliku veini poolest. Avastage ümbrust Sixt autorendiga Dresdeni Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Dresden Lennujaam rentides

Mis on esinduses Dresden Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Dresden Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Dresden Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Dresden Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
1070 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,9)
Sõiduk
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Defender 110
Defender 110
Audi A8
Audi A8
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
BMW iXM60
BMW iXM60
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Maserati Grecale
Maserati Grecale

KKK rendi kohta rendikontoris Dresden Lennujaam

Kas esinduses Dresden Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Dresden Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Dresden Lennujaam

Näita rohkem