Autorent esinduses Düsseldorf Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Düsseldorf Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Düsseldorf Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Düsseldorf Lennujaam

Aadress

Terminal Ring 1, Zentralgeb., 40474 Düsseldorf, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 23:30
Riigipühad
06:00 - 23:30

Teenused esinduses: Düsseldorf Lennujaam

Auto rentimine Düsseldorfi Lennujaamast

Auto rentimine Düsseldorfi Lennujaamast

Sixt Düsseldorfi Lennujaamas ootab teid, et pakkuda parimat autorendi teenust. Meie juures ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate d%u017Eiipideni. Otse loomulikult on valikus ka kabrioletid ja sportautod. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi enda vajadustele ja eelarvele vastavat. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Kindlustunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Düsseldorfi Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne rendiauto mudel, mida soovite.
Tere tulemast Düsseldorfi Lennujaama!

Tere tulemast Düsseldorfi Lennujaama!

Düsseldorfi Lennujaam (DUS) on suuruselt kolmas lennujaam Saksamaal. Seda külastab igal aastal ligi 20 miljonit reisijat. Regulaarsed lennud väljuvad nii Saksamaa siseselt kui ka muudesse paikadesse üle kogu maailma. Sixt asub Düsseldorfi Lennujaama autorendi keskuses, mis jääb terminali hoonest väljudes vasakut kätt. Düsseldorfi Lennujaam on mugavalt ühendatud kiirteega ja võite olla kindel, et rendiauto on parim valik järgmisesse sihtkohta suundumiseks! Teie kiiremaks teenindamiseks on olemas ka Express lett, mis aitab vältida järjekordasid. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite muretult edasi liikuda. Auto rentimine Düsseldorfi Lennujaamast on lihtne ja kiire.
Mida teha Düsseldorfis ja selle ümbruses

Mida teha Düsseldorfis ja selle ümbruses

Düsseldorf on Lääne-Saksamaal asuv linn, kus on palju avastamist. Ärge sõltuge ühistranspordist ja kallitest taksodest, vaid liikuge Düsseldorfi Lennujaamast renditud autoga omas tempos ja trajektoril. Kui lahkute linna südames asuvast finantskeskusest ja suundute vanalinna (Altstadt), siis leiate maailma paremikku kuuluvaid restorane ja kauni ümbruse, seal on ka kuulus Lambertuse kirik. Königsallee on butiikidega ääristatud tänav ning ära tasuks näha ka kohalik teletorn Rheinturm, kust avaneb vaade kogu linnale. Linnast voolab läbi Reini jõgi, mille mööda sõites jõuate ka linnast välja, kauni looduse keskele. Võtke oma reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!
Show more

Hea teada esindusest Düsseldorf Lennujaam rentides

Mis on esinduses Düsseldorf Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Düsseldorf Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Düsseldorf Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Düsseldorf Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
9805 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,6)
Sixti esinduses
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Audi A8
Audi A8
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
VW Golf
VW Golf
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW 7 Series
BMW 7 Series
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan

KKK rendi kohta rendikontoris Düsseldorf Lennujaam

Kas esinduses Düsseldorf Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Düsseldorf Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?