Autorent
Frankfurt/Main Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Frankfurt am Main // Frankfurt/Main Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Frankfurt/Main Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
  60549 Frankfurt am Main DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: FRA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Frankfurti Lennujaamas

Rentige auto Frankfurti am Main Lennujaama Sixitist ja teie teekond saab suurepärase alguse. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume esmaklassilt klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet kas suundute Frankfurti kesklinna või Hesseni loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja Saksamaa heas korras sõiduteid? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne Frankfurti Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite!

Frankfurti Lennujaama (FRA) info

Frankfurti Lennujaam on tuntud ka nime all Frankfurt am Main Lennujaam. Kuna see asub Euroopa keskpunktis, siis on üks maailma hõivatumaid lennujaamasid. Kesklinn jääb FRA Lennujaamast 8 kilomeetrit eemale, seega rendiauto on parim võimalus kiiresti oma teekonda jätkata. Teid ootab ajanappuse korral ka Express lett. Rendiauto tagastamine Frankfurti Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixti esindus asub terminal nr 1 autorendikeskuses, see jääb 0-korrusele. Rentige auto Sixtist ja saage osa tipptasemel teenusest!

Avastage Sixt autorendiga Frankfurti

Frankfurdi ikooniks on siluett, kus on nii moodsad pilvelõhkujad kui ka ajaloolised hooned. See on kiire elutempoga stiilne linn, mis võlub kultuuri, ajaloo, õitseva majanduse ja ööeluga. Naudi klassikalist või kaasaegset muusikat Alte Operis. Opernplatz, kus Alte Opera asub, on suurepärane näide vana ja uue kooskõlast. Ajaloolise arhitektuuri kõrval on koha leidnud ultra kaasaegne büroohoone Die Welle, mis valmis 2003. aastal. Suunduge Zeili, mis on Frankfurdi keskne ja kõige populaarsem kaubatänav, kust leiate paljude tuntud brändide kauplused. Kui soovite nautida loodust, siis on linnas ka palju parke, nagu näiteks Frankfurter Grüngürtel. See on linna ümbritsev roheline vöönd, mis hõlmab metsasid, järvesid ning isegi viinamarjaistandust. Lisaks on linn mugavate kiirteedega ühendatud teiste Saksamaa ning Kesk-Euroopa linnadega. Nautige teel olekut Sixt autorendiga!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Frankfurt/Main Lennujaam FRA Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz. 60549 Frankfurt am Main 50.051381, 8.567991 +49-8966060060

Sixt asukoht Frankfurt/Main Lennujaam FRA

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
60549 Frankfurt am Main
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus