Autorent esinduses Frankfurt/Main Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Frankfurt/Main Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Frankfurt/Main Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Frankfurt/Main Lennujaam

Aadress

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., 60549 Frankfurt am Main, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00

Teenused esinduses: Frankfurt/Main Lennujaam

Autorent Frankfurti Lennujaamas

Autorent Frankfurti Lennujaamas

Rentige auto Frankfurti am Main Lennujaama Sixitist ja teie teekond saab suurepärase alguse. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume esmaklassilt klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet kas suundute Frankfurti kesklinna või Hesseni loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja Saksamaa heas korras sõiduteid? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne Frankfurti Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite!
Frankfurti Lennujaama (FRA) info Frankfurti Lennujaam on tuntud ka nime all Frankfurt am Main Lennujaam. Kuna see asub Euroopa keskpunktis, siis on üks maailma hõivatumaid lennujaamasid. Kesklinn jääb FRA Lennujaamast 8 kilomeetrit eemale, seega rendiauto on parim võimalus kiiresti oma teekonda jätkata. Teid ootab ajanappuse korral ka Express lett. Rendiauto tagastamine Frankfurti Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixti esindus asub terminal nr 1 autorendikeskuses, see jääb 0-korrusele. Rentige auto Sixtist ja saage osa tipptasemel teenusest!
Avastage Sixt autorendiga Frankfurti Frankfurdi ikooniks on siluett, kus on nii moodsad pilvelõhkujad kui ka ajaloolised hooned. See on kiire elutempoga stiilne linn, mis võlub kultuuri, ajaloo, õitseva majanduse ja ööeluga. Naudi klassikalist või kaasaegset muusikat Alte Operis. Opernplatz, kus Alte Opera asub, on suurepärane näide vana ja uue kooskõlast. Ajaloolise arhitektuuri kõrval on koha leidnud ultra kaasaegne büroohoone Die Welle, mis valmis 2003. aastal. Suunduge Zeili, mis on Frankfurdi keskne ja kõige populaarsem kaubatänav, kust leiate paljude tuntud brändide kauplused. Kui soovite nautida loodust, siis on linnas ka palju parke, nagu näiteks Frankfurter Grüngürtel. See on linna ümbritsev roheline vöönd, mis hõlmab metsasid, järvesid ning isegi viinamarjaistandust. Lisaks on linn mugavate kiirteedega ühendatud teiste Saksamaa ning Kesk-Euroopa linnadega. Nautige teel olekut Sixt autorendiga!
Show more

Hea teada esindusest Frankfurt/Main Lennujaam rentides

Mis on esinduses Frankfurt/Main Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Frankfurt/Main Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Frankfurt/Main Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Frankfurt/Main Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,1
14318 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,4)
Sõiduki tagastamine
(4,2)
Sõiduk
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Velar
Range Rover Velar
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
BMW iXM60
BMW iXM60
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A8
Audi A8
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Audi A1
Audi A1

KKK rendi kohta rendikontoris Frankfurt/Main Lennujaam

Kas esinduses Frankfurt/Main Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Frankfurt/Main Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?