Autorent
Friedrichshafen Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Friedrichshafen // Friedrichshafen Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Friedrichshafen Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafen Loewental
  88046 Friedrichshafen DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: FDH
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 18:00
La.08:00 - 12:00
Pü.10:00 - 12:00
 
 24 h tagastus

<h2> Autorent Friedrichshafeni Lennujaamas Saksamaal </h2>

<p> Tere tulemast Sixt autorendi esindusse Friedrichshafeni Lennujaamas! Kui otsustate auto rentide meie esindusest, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja liikumise aegasäästvaks. Auto rentimine Friedrichshafeni Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust. Laste turvatoolid- ja hällid on kohustuslikud neile, kes reisivad koos väiksematega. Kui olete piirkonnas esimest korda, siis tuleb orienteerumisel kasuks navigatsiooniseade. Kindlustuspakettide seast saate valida just endale sobivaima ja Sixt pakub auto rentimise võimalust ka alla 25-aastastele juhtidele. See kõik teeb teie teekonna Friedrichshafeni Lennujaamast sujuvaks ja probleemivabaks.</p>

Friedrichshafeni Lennujaama (FDH) info

See Baden-Württembergis asuv rahvusvaheline lennujaam on liidumaal suuruselt kolmas ning aastast teenindab see üle poole miljoni reisija. Seda tuntakse ka nime all Bodensee Lennujaam, kuna Bodeni järv jääb väga lähedale. Friedrichshafeni kesklinna on lennujaamast kõigest 3 kilomeetrit – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Sixti teeninduspunkti leiate saabumiste hallist, see jääb üldisest infoletist vasakule poole. Abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes ja teevad kõik selleks, et saaksite aega raiskamata rendiauto võtmed kätte.

Mida Freidrichshafenis teha ja näha

Friedrichshafen on Baden-Württembergi pealinn ning see asub riigi lõunaosas, väga lähedale jäävad nii Austria piir kui ka Šveits. Seal piirkonnas asus kunagi tsepeliinitööstus ja see oli Saksa lennutööstuse keskuseks. Peale maailmasõdasid see küll muutus, kuid piirkonnas olles tasub külastada Zeppelini ja Dornieri muuseume. Jalutage järveäärsel promenaadil ja nautige sealseid kohvikuid ja lummavat vaadet. Seal asub ka vaatetorn, kust avaneb vaade Alpidele ja linnale, vaates domineerivad ka kohaliku imelise arhitektuuriga lossikiriku tornid. Kui liigute rendiautoga, saate võtta ette põneva teekonna autopraamiga üle Bodeni järve Šveitsi Romanshorni. See on hea valik päevaseks väljasõiduks ning saate seal nautida väikse koha võlu ja lõunat mõnes kohalikus kohvik-restoranis. Tehke oma reis stiilseks ja mugavaks kasutades Sixt autorenti Freidrichshafeni Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 18:00
La.08:00 - 12:00
Pü.10:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Friedrichshafen Lennujaam FDH Flughafen Loewental 88046 Friedrichshafen 47.666169, 9.509019 +49-8966060060

Sixt asukoht Friedrichshafen Lennujaam FDH

Flughafen Loewental
88046 Friedrichshafen
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus