Autorent esinduses Friedrichshafen Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Friedrichshafen Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Friedrichshafen Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Friedrichshafen Lennujaam

Aadress

Flughafen Loewental, 88046 Friedrichshafen, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 18:00
Laup
08:00 - 12:00
Pühap
10:00 - 12:00

Teenused esinduses: Friedrichshafen Lennujaam

Autorent Friedrichshafeni Lennujaamas Saksamaal

Autorent Friedrichshafeni Lennujaamas Saksamaal

Tere tulemast Sixt autorendi esindusse Friedrichshafeni Lennujaamas! Kui otsustate auto rentide meie esindusest, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja liikumise aegasäästvaks. Auto rentimine Friedrichshafeni Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust. Laste turvatoolid- ja hällid on kohustuslikud neile, kes reisivad koos väiksematega. Kui olete piirkonnas esimest korda, siis tuleb orienteerumisel kasuks navigatsiooniseade. Kindlustuspakettide seast saate valida just endale sobivaima ja Sixt pakub auto rentimise võimalust ka alla 25-aastastele juhtidele. See kõik teeb teie teekonna Friedrichshafeni Lennujaamast sujuvaks ja probleemivabaks.
Friedrichshafeni Lennujaama (FDH) info See Baden-Württembergis asuv rahvusvaheline lennujaam on liidumaal suuruselt kolmas ning aastast teenindab see üle poole miljoni reisija. Seda tuntakse ka nime all Bodensee Lennujaam, kuna Bodeni järv jääb väga lähedale. Friedrichshafeni kesklinna on lennujaamast kõigest 3 kilomeetrit – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Sixti teeninduspunkti leiate saabumiste hallist, see jääb üldisest infoletist vasakule poole. Abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes ja teevad kõik selleks, et saaksite aega raiskamata rendiauto võtmed kätte.
Mida Freidrichshafenis teha ja näha Friedrichshafen on Baden-Württembergi pealinn ning see asub riigi lõunaosas, väga lähedale jäävad nii Austria piir kui ka Šveits. Seal piirkonnas asus kunagi tsepeliinitööstus ja see oli Saksa lennutööstuse keskuseks. Peale maailmasõdasid see küll muutus, kuid piirkonnas olles tasub külastada Zeppelini ja Dornieri muuseume. Jalutage järveäärsel promenaadil ja nautige sealseid kohvikuid ja lummavat vaadet. Seal asub ka vaatetorn, kust avaneb vaade Alpidele ja linnale, vaates domineerivad ka kohaliku imelise arhitektuuriga lossikiriku tornid. Kui liigute rendiautoga, saate võtta ette põneva teekonna autopraamiga üle Bodeni järve Šveitsi Romanshorni. See on hea valik päevaseks väljasõiduks ning saate seal nautida väikse koha võlu ja lõunat mõnes kohalikus kohvik-restoranis. Tehke oma reis stiilseks ja mugavaks kasutades Sixt autorenti Freidrichshafeni Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Friedrichshafen Lennujaam rentides

Mis on esinduses Friedrichshafen Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Friedrichshafen Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Friedrichshafen Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Friedrichshafen Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
110 hinnangu põhjal
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)
Pärast tagastamist
(5,0)
Sõiduki tagastamine
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
VW Multivan
VW Multivan
Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
VW Beetle
VW Beetle
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A3
Audi A3
Defender 90
Defender 90

KKK rendi kohta rendikontoris Friedrichshafen Lennujaam

Kas esinduses Friedrichshafen Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Friedrichshafen Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?