Autorent esinduses Hamburg Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Hamburg Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Hamburg Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Hamburg Lennujaam

Aadress

Flughafenstr. 1/Terminal 2, 22335 Hamburg, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
06:00 - 23:00
Laup - Pühap
08:00 - 23:00
Riigipühad
08:00 - 23:00

Teenused esinduses: Hamburg Lennujaam

Autorent Hamburgi Lennujaamas Saksamaal

Autorent Hamburgi Lennujaamas Saksamaal

Hambrugi Lennujaamast auto rentimine on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt mugav. Olemas on nii luksusmargid kui ka ökonoomsed masinad. Valikus on sedaanid, luukpärad, sportautod, kabrioletid ja džiibid. Kindlasti leiate midagi oma eelarvele ja soovile vastavat! Hamburgi Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end teel olles turvaliselt tunda. Tehke broneering mõne klikiga internetis või tulge meie esindusse kohapeale. Pange tähele, auto broneerimisel internetis valite sõiduki kategooria. Pool tundi enne Hamburgi Lennujaama jõudmist saate Sixti äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Tere tulemast Hamburgi Lennujaama Hamburgi Lennujaam (HAM) asub kesklinnast 9 kilomeetri kaugusel ning jääb Fuhlsbütteli kvartalisse – kui soovite kiiresti linna jõuda, siis rendiauto on selleks sobivaim viis. Lennujaam avati 1920. aastal ja peale seda on see jõudsalt kasvanud, olles suur rahvusvaheline lennujaam ning teenindades ligi 15 miljonit reisijat aastas. Sixt autorendi esinduse leiate terminali 2 saabumiste hallist. Järjekordade vältimiseks on olemas Express lett ja auto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt. Sixt teeb auto rentimise teie jaoks võimalikult lihtsaks, tulge meie esindusse Hamburgi Lennujaamas!
Rendiautoga Hamburgi avastamas Hamburg pakub laia valikut atraktsioone, mis sobivad nii noortele, vanadele, üksi reisijatele või perekondadele. Näiteks Miniatur Wonderland on maailma suurim rongimuuseum. Park Planten und Blomen on kaunis ja suur botaanikaaed, kus soovitame kindlasti jalutada. Jõulude ajal muutub kogu linna keskus imeliseks jõuluturuks, selle lähedusse jääb ka linna arhitektuuriline tähis Michaeliskirche. Elbe jõgi ning linna jääv Alsteri järv muudavad linna romantiliseks, näete palju paate ja armsaid veeäärseid kohvikuid. Põnevaid muuseume, ostukeskusi ja söögikohti on tohutult. Alustage teekonda rendiautoga otse Hamburgi Lennujaamast, see annab teile vabaduse olla oma aja peremees. Sixt autorent muudab teie reisi sujuvaks ja meeldejäävaks!
Show more

Hea teada esindusest Hamburg Lennujaam rentides

Mis on esinduses Hamburg Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Hamburg Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Hamburg Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Hamburg Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
5176 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sixti esinduses
(4,7)
Sõiduki tagastamine
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
BMW M3 Limousine
BMW M3 Limousine
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
VW Multivan
VW Multivan
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS

KKK rendi kohta rendikontoris Hamburg Lennujaam

Kas esinduses Hamburg Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Hamburg Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?