Autorent
Hannover Lennujaam Langenhagen
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Hanover // Hannover Lennujaam Langenhagen
Muutke andmeid

Autorent Hannover Lennujaam Langenhagen: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafenstr./Mietwagenzentrum
  30669 Hannover DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HAJ
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 20:00
Pü.09:00 - 23:30
Riigipühad09:00 - 23:30
 
 24 h tagastus

Auto rentimine Hannoveri Lennujaamast Saksamaal

Kui saabute Hannover Langenhageni Lennujaama, siis Sixt ootab teid, et pakkuda parimat autorendi teenust. Pakume just teie eelarvele ja vajadustele vastavaid variante. Valikus on sõidukid alates võimsatest neljaveolistest maasturitest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Neile, kes soovivad luksuslikumat kogemust, on olemas kabrioletid ja sportautod. Saadaval on ka lisavarustus, nagu navigatsioonisüsteemid, laste turvatoolid- või hällid. Kui peaksite sõidust väsima, siis saate broneerida lisajuhi teenuse. Lisaks pakume erinevaid kindlustuspakette, et tunneksite end teel turvaliselt. Pool tundi enne Hannoveri Lennujaama jõudmist saate Sixti mobiilirakenduse kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite. Teeme kõik endast oleneva, et teie reis jätkuks peale meie esinduse külastamist kiirelt ja mugavalt.

Hannover Langenhageni Lennujaama info

Hannoveri Langenhageni Lennujaam (HAJ) asub Alam-Saksimaa piirkonnas. See on rahvusvaheline transpordisõlm, kust väljuvad lennud nii Euroopasse kui mujale. Kokku on lennujaamas 3 terminali ning see on suuruselt üheksas lennujaam Saksamaal. Hannoveri keskus jääb Langenhageni lennujaamast 11 kilomeetri kaugusele ja kiireks stardiks on rendiauto suurepärane valik. Sixti esinduse leiate A- ja B-saabumiste terminalide vahelt, kus asub autorendi keskus. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavaid teid, et leida just teile kõige sobivam pakkumine. Et teie reis sujuks stressivabalt, siis on rendiauto tagastus Hannoveri lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Hannoveri ja ümbrust avastamas

Hannover on pika ajalooga linn, mille ajalugu ulatub 13. sajandisse. Tänapäeval on sellest saanud modernne linn, kus on ka palju ajaloolist alles jäänud. Autorent Hannover Langenhageni Lennujaamast on parim viis stardiks. Üheks tuntuimaks vaatamisväärsuseks on Herrenhauseni kuninglikud aiad, kus võite näha kaunist baroki-stiilis maastikukujundust, samuti asub seal võimas loss, mis renoveeriti 2013. aastal. Berggarten on üle Euroopa tuntud botaanikaaed, kus on vapustav orhideede maja. Linna peamine hall on Neues Rathaus, mille otsast avaneb lummav vaade linnale. Hannoveris asub ka üks maailma suurimaid messikeskusi. Muuseumid, monumendid, kohvikud ja poed – kõigile on midagi. Võtke oma reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 20:00
Pü.09:00 - 23:30
Riigipühad09:00 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Hannover Lennujaam Langenhagen HAJ Flughafenstr./Mietwagenzentrum 30669 Hannover 52.459980, 9.698930 +49-8966060060

Sixt asukoht Hannover Lennujaam Langenhagen HAJ

Flughafenstr./Mietwagenzentrum
30669 Hannover
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus