Autorent
Ingolstadt-Manching Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Ingolstadt // Ingolstadt-Manching Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Ingolstadt-Manching Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Zur General Aviation 2
  85077 Manching DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: IGS
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 16:00
La. - Pü.08:00 - 12:00
 
 

Autorent Ingolstadt Manchingi Lennujaamas Saksamaal

Ingolstadt Manchingi Lennujaama Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. Tehke broneering siinsamas meie veebilehel või mobiilirakenduses ja saate osa tasemel klienditeenindusest ning kvaliteetsetest sõidukitest. Meil on olemas ka premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume erinevaid sedaane ja luukpärasid. Loomulikult saab juurde võtta ka vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks laste turvatoolid ja õige tee leidmisel on abiks navigatsiooniseade. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhi teenus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Selleks, et teie teekond Ingolstadt Manchingi Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!

Ingolstadt Manchingi Lennujaama info

Ingolstadt Manchingi Lennujaam, lühidalt lihtsalt IGS, on Baieris asuv lennuväe baas, mida kasutatakse ka tsiviillendudeks. Ingolstadti on seal 12 kilomeetrit, Münchenisse 74 kilomeetrit – auto rentimine on kõige mõistlikum valik, kuna ühistransporti sealt regulaarselt ei välju. Broneeringut tehes märkige aeg, millal Ingolstadti Lennujaama saabute ning Sixti meeskonnaliige ootab teid, et saaksite rendiauto võtmed kätte ning aega raiskamata teele asuda. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, mitte täpset rendiauto mudelit.

Rendiautoga ümbruskonda avastamas

Ingolstadt on mitmekülgne linn, kus on tunda Baieri kultuuri ja rikkust. Linnas on palju gooti-stiilis arhitektuuri, näiteks Herzogskasten, Saint Maurice kirik ja Kreuztori linnavärav.Vanalinna ja müüri ümber jookseb roheline vöönd Glacis, mis koosneb jalgrattateedest, parkidest ja eramajadest. See linn on autotootja Audi peakontori kodukoht ning selle auks on seal ka Audi Muuseum, kus saab tutvuda firma ajalooga ja nii uute kui vanade mudelitega. Rendiauto otse Ingolstadt Manchini Lennujaamast annab võimaluse sõita linnast välja ja nautida kaunist ja mägist Lõuna-Saksamaa loodust. Jalutage Danube jõe kallastel ja veetke aktiivselt aega golfiradadel. Autorent Ingolstadt Manchini Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 16:00
La. - Pü.08:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Ingolstadt-Manching Lennujaam IGS Zur General Aviation 2 85077 Manching 48.715544, 11.533906 +49-8966060060

Sixt asukoht Ingolstadt-Manching Lennujaam IGS

Zur General Aviation 2
85077 Manching
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus