Autorent
Leipzig/Halle Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Leipzig // Leipzig/Halle Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Leipzig/Halle Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Terminalring 11/Terminal B
  04435 Leipzig/Halle DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LEJ
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:30
La. - Pü.10:00 - 23:30
 
 

Autorent Leipzig/Halle Lennujaamas Saksamaal

Auto rentimine Leipzig/Halle Lennujaama Sixtist täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Kui otsustate auto rentida meilt, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise mugavaks, pole vahet kas reisite töö või lõbu eesmärgil. Neile, kes otsivad midagi luksuslikumat on valikus sportautod ja kabrioletid ning muidugi ka võimsad neljaveolised džiibid. Valikus on ka premium-klassi tootjad nagu BMW ja Mercedes-Benz. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid või ja navigatsiooniseadmed. Auto rentimine Leipzigi Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Pool tundi enne lennujaama jõudmist saate Sixti äpis valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Leipzig/Halle Lennujaama info

Leipzig/Halle Lennujaam (lühidalt LEJ) on Saksimaa liidumaal asuv lennujaam, mis teenindab ka Alam-Saksimaad. Leipzigi kesklinna on 20 kilomeetrit ja Halle on 28 kilomeetri kaugusel – auto rentimine on parim viis järgmisesse kohta jõudmiseks. Head ühendused on kogu Saksamaa kesk-ja idaosaga. Sixti esindus asub B terminali saabumiste hallis. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate järjekordade vältimiseks kasutada Express letti. Rendiauto tagastus Leipzigi Lennujaamas on võimalik ööpäevaringselt. See kõik teeb teie reisi sujuvaks ja stressivabaks.

Rendiautoga ümbrust avastamas

Auto rentimine Leipzig/Halle Lennujaamast annab teile võimaluse liikuda omas tempos ja just sinna, kuhu soovite. Leipzig on maaliline linn, kus on ohtralt ajalooliselt tähtsaid ehitisi ning arhitektuuri. Minge vaadake Saint Thomase ja Saint Nicolase kirkuid. Baumwollspinnerei on endine tööstuskvartal, millest on nüüd saanud populaarne vaba aja veetmise koht, kus on palju põnevaid poode, restorane ja galeriisid. Leipzigi Ooperimaja peetakse üheks Saksa prominentseimaks ning kogu perega reisijatel soovitame külastada kohalikku loomaaeda. Võtke ette sõit ka Halle linna, kus asub üks Saksamaa vanimaid ülikoole. Nautige kohalikku kultuuri ja sõbralikku õhkkonda. Aja saab mõnusalt maha võtta Saale järve ääres. Kasutades Leipzig/Halle Lennujaama Sixt autorenti saate oma reisi täiel rinnal nautida!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:30
La. - Pü.10:00 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Leipzig/Halle Lennujaam LEJ Terminalring 11/Terminal B 04435 Leipzig/Halle 51.422250, 12.221720 +49-8966060060

Sixt asukoht Leipzig/Halle Lennujaam LEJ

Terminalring 11/Terminal B
04435 Leipzig/Halle
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus