Autorent esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Münster/Osnabrück Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Münster/Osnabrück Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Münster/Osnabrück Lennujaam

Aadress

Airportallee 1, Terminal 2, 48268 Greven, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 17:30

Teenused esinduses: Münster/Osnabrück Lennujaam

Autorent Münster Osnabrücki Lennujaamas Saksamaal

Autorent Münster Osnabrücki Lennujaamas Saksamaal

Kõik Münster Osnabrücki Lennujaama saabuvad reisijad saavad kasutada Sixt autorenti. Ärge kulutage aega transpordi leidmisele, vaid tehke broneering enne reisi meie mobiiliäpis või siinsamas kodulehel. Valikus on lai valik väga mõistliku hinnaga pakkumisi. Pole vahet kas soovite väikest ja ökonoomset linnaautot või võimsat džiipi, millega looduses hätta ei jää. Saksamaa häid kiirteid saab maksimaalselt nautida spordiauto või kabrioleti roolis. Pakutavate automarkide seas on näiteks BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Pakume kõikidele autodele juurde ekstravarustust ja teenuseid. Õige tee aitab leida navigatsioonisüsteem, väikese lastega reisijatel on kohustuslik kasutada nõuetekohast turvatooli või -hälli. Kasutada saab ka lisajuhte, lihtsalt märkige rendilepingusse nimed, kes autot juhivad. Kindlustage rendiauto teile sobiva kindlustuspaketiga ning alustage Münster Osnabrückeni Lennujaamast turvaliselt teed.
Münster Osnabrücki Lennujaama info Münster Osnabrücki Lennujaam (lühidalt FMO) on üks suurimaid rahvusvahelisi lennujaamasid Loode-Saksamaal. 1967. aastal rajatud lennujaamast käivad peamiselt riigisisesed lennud, kuid ka rahvusvahelised ühendused, aastas teenindab see ligi 800,000 reisijat. Münsterisse on lennujaamast 25 km ja Osnabrücki 35 km – auto rentimine on järgmisesse sihtpunkti jõudmiseks parim valik. Sixti esinduse leiate terminali 2 saabumiste hallist. Pole vahet, mis kell te auto tagastada soovite, sest väikese lisatasu eest on see võimalik ööpäevaringselt.
Avastage ümbrust Sixtiga Nordrhein-Westfalen liidumaal asuv Greveni regioon on intrigeeriva ajalooga ning saate sellega tutvuda külastades sealseid muuseume. Kogu regioon on tuntud roheluse keskel kulgevate jalgrattateede poolest, kui soovite aktiivselt aega veeta. Westfaleni Kultuuriajaloo- ja Kunstimuuseumist leiab pika aja taha ulutava kollektsiooni. Aasee on Münsteris asuv järv, mille ääres saab nautida vee lähedust. Seal on võimalus nii purjekaga sõitmiseks või jalutamiseks, aga saab ka aja lihtsalt maha võtta ja sealseid kohvikuid ja restorane külastada. Kui olete kogu perega, siis tasub sõita Osnabrücki Loomaaeda. Kuhu te ka ei suunduks, siis Sixt autorent Münster Osnabrücki Lennujaamast viib teid kiiresti ja mugavalt kohale!
Show more

Hea teada esindusest Münster/Osnabrück Lennujaam rentides

Mis on esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Münster/Osnabrück Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,3
533 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,7)
Sõiduki üleandmine
(4,5)
Sõiduki tagastamine
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Sport
Range Rover Sport
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A3
Audi A3
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan

KKK rendi kohta rendikontoris Münster/Osnabrück Lennujaam

Kas esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Münster/Osnabrück Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Münster/Osnabrück Lennujaam

Näita rohkem