Autorent
Nuremberg Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Nuremberg // Nuremberg Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Nuremberg Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafenstr./Mietwagenzentrum
  90411 Nürnberg DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: NUE
Lahtioleku ajad
Es. - Re.06:30 - 23:30
La. - Pü.08:00 - 23:30
Riigipühad08:00 - 23:30
 
 24 h tagastus

Autorent Nürnbergi Lennujaamas Saksamaal

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixti esindusest Nürnbergi Lennujaamas. Broneeringu tegemine on imelihtne ja käib meie veebilehel või mobiiliäpis vaid mõne minutiga. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate džiipideni. Romantilisel puhkusereisil viibijatele on valikus kabrioletid ja sportautod. Suuremad grupid või perega reisijad mahutavad ennast koos pagasiga luukpära mudelitesse. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi enda vajadustele ja eelarvele vastavat. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes autot juhivad. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Nürnbergi Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne rendiauto mudel, mida soovite.

Tere tulemast Nürnbergi Lennujaama

Nürnbergi Lennujaam (lühidalt NUE) teenindab Baieri liidumaad. Aastas teenindab see lennujaam üle 3,3 miljoni reisija, see on suurelt kümnes lennujaam Saksamaal.. Nürnbergi kesklinna on vaid 5 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis stardiks. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate järjekordade vältimiseks kasutada Express letti. Selleks, et saaksite muretult reisi planeerida, on rendiauto tagastamine Nürnbergi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Kuhu edasi suunduda

Nürnberg on koht, kus toimusid 20. sajandil mõned kurikuulsaimad sündmused. Linnas on sellele ajaloole ja ohvritele pühendatud palju muuseume, näiteks natsionaalsotsialistide kongressihall, kus nüüd asub väljapanek. Nürnbergi ooperimaja on üks Saksamaa suurimaid teatrihooneid, kus esitatakse mitmeid tipptasemel etendusi. Kui olete spordihuviline, siis tasub külastada FC Nürnbergi jalgpallimeeskonna kodustaadionit. Rendiauto on suurepärane valik ka siis, kui suundute Baieri loodusesse. Lõuna poole sõites jõuate Alpideni, sealt avanevad imelised vaated ja see tasub ära näha igaühel, kes seal kandis reisib. Baieris on pika ajalooga kultuuritraditsioonid, proovige kohalikku sööki ning õlut. Sixt autorent Nürnbergi Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks ning teel oleku nauditavaks.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.06:30 - 23:30
La. - Pü.08:00 - 23:30
Riigipühad08:00 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Nuremberg Lennujaam NUE Flughafenstr./Mietwagenzentrum 90411 Nürnberg 49.494365, 11.077079 +49-8966060060

Sixt asukoht Nuremberg Lennujaam NUE

Flughafenstr./Mietwagenzentrum
90411 Nürnberg
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus