Autorent esinduses Nuremberg Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Nuremberg Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Nuremberg Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Nuremberg Lennujaam

Aadress

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, 90411 Nürnberg, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
06:30 - 23:30
Laup - Pühap
08:00 - 23:30
Riigipühad
08:00 - 23:30

Teenused esinduses: Nuremberg Lennujaam

Autorent Nürnbergi Lennujaamas Saksamaal

Autorent Nürnbergi Lennujaamas Saksamaal

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixti esindusest Nürnbergi Lennujaamas. Broneeringu tegemine on imelihtne ja käib meie veebilehel või mobiiliäpis vaid mõne minutiga. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate džiipideni. Romantilisel puhkusereisil viibijatele on valikus kabrioletid ja sportautod. Suuremad grupid või perega reisijad mahutavad ennast koos pagasiga luukpära mudelitesse. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi enda vajadustele ja eelarvele vastavat. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes autot juhivad. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Nürnbergi Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne rendiauto mudel, mida soovite.
Tere tulemast Nürnbergi Lennujaama Nürnbergi Lennujaam (lühidalt NUE) teenindab Baieri liidumaad. Aastas teenindab see lennujaam üle 3,3 miljoni reisija, see on suurelt kümnes lennujaam Saksamaal.. Nürnbergi kesklinna on vaid 5 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis stardiks. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate järjekordade vältimiseks kasutada Express letti. Selleks, et saaksite muretult reisi planeerida, on rendiauto tagastamine Nürnbergi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Kuhu edasi suunduda Nürnberg on koht, kus toimusid 20. sajandil mõned kurikuulsaimad sündmused. Linnas on sellele ajaloole ja ohvritele pühendatud palju muuseume, näiteks natsionaalsotsialistide kongressihall, kus nüüd asub väljapanek. Nürnbergi ooperimaja on üks Saksamaa suurimaid teatrihooneid, kus esitatakse mitmeid tipptasemel etendusi. Kui olete spordihuviline, siis tasub külastada FC Nürnbergi jalgpallimeeskonna kodustaadionit. Rendiauto on suurepärane valik ka siis, kui suundute Baieri loodusesse. Lõuna poole sõites jõuate Alpideni, sealt avanevad imelised vaated ja see tasub ära näha igaühel, kes seal kandis reisib. Baieris on pika ajalooga kultuuritraditsioonid, proovige kohalikku sööki ning õlut. Sixt autorent Nürnbergi Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks ning teel oleku nauditavaks.
Show more

Hea teada esindusest Nuremberg Lennujaam rentides

Mis on esinduses Nuremberg Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Nuremberg Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Nuremberg Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Nuremberg Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
1583 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,7)
Sõiduki tagastamine
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
BMW iXM60
BMW iXM60
Audi A3
Audi A3
VW Beetle
VW Beetle
Audi A8
Audi A8
Defender 90
Defender 90
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé

KKK rendi kohta rendikontoris Nuremberg Lennujaam

Kas esinduses Nuremberg Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Nuremberg Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?