Autorent
Rostock Laage Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Rostock // Rostock Laage Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Rostock Laage Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafenstr. 1
  18299 Weitendorf/Rostock DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RLG
Lahtioleku ajad
La.16:00 - 17:00
 
 

Autorent Rostock-Laage Lennujaamas Saksamaal

Auto rentimine Rostock-Laage Lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, kui suundute Saksamaa põhjaosasse. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, alates ökonoomsetest linnaautodest kuni džiipideni. Valikus ka kabrioletid ja sportautod. Kui otsite kvaliteeti, kuid samal ajal ka mõistlikku hinda, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat,sest Sixtis on saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid. Muidugi saate juurde rentida vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel ja rendiauto ootab teid Rostocki Lennujaamas!

Rostock-Laage Lennujaama info

Rostock-Laage Lennujaam, lühidalt lihtsalt RLG, asub Mecklenburg-Vorpommerni liidumaal. Rostock on seal suurima asustusega linn ning Laage on lennujaama lähedal olev asula – rentige auto ning asuge aega raiskamata teele. Lennujaamast käib aastas läbi ligi 200,000 reisijat ning olemas on ka rahvusvahelised ühendused Euroopa sihtkohtadega. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist, kus ootab teid meie abivalmis meeskond, et saaksite stressivabalt edasi sõita. Kuna ühistransport lennujaama ja Rostocki linna vahel käib harva, siis on rendiauto parim valik.

Tutvuge Rostocki ja selle ümbrusega

Kui sõidate lennujaamast ligi poole tunnise kauguse asuvasse Rostocki kesklinna, siis möödute Saksa maakohtadest ja loodusest – peatuge ka väiksemates kohtades ja nautige rahu. Rostocki linn on koduks ühele maailma vanimale ülikoolile, mille peahoone on kauni arhitektuuriga. Lummava jalutukäigu saate teha Rostocki Ülikooli Botaanikaaias. Rostock on kultuurist pakatav paik, kus toimub iga-aastaselt näiteks Hansa Purjetamisfestival, mis toob linna üle 1.5 miljoni külastaja. Minge kindlasti ka Neuer Markti, mis on ehitatud 13. sajandil. Selle ümbruses on palju traditsioonilisi väikseid poode ja saate sealt nautida vaadet Warnowi jõele. Sõitke Warnemünde majaka juurde, seal asub ka samanimeline rand. Alustage teed Rostocki Lennujaamast mugavalt ja stiilselt Sixti rendiautoga!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

La.16:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Rostock Laage Lennujaam RLG Flughafenstr. 1 18299 Weitendorf/Rostock 53.912830, 12.289910 +49-8966060060

Sixt asukoht Rostock Laage Lennujaam RLG

Flughafenstr. 1
18299 Weitendorf/Rostock
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus