Autorent
Saarbruecken Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Saarbruecken // Saarbruecken Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Saarbruecken Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Balthasar-Goldstein-Str. 23
  66131 Saarbrücken DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SCN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Tere tulemast Saarbrückeni Lennujaama autorenti!

Kui maandute Saarbückeni Lennujaamas Saksamaal, siis auto rentimine Sixtist on parim viis edasi liikumiseks. Usume, et meie juurest leiab sobiva rendiauto iga klient, pole vahet kas reisite lõbu või töö eesmärgil – olemas on erineva hinnaklassiga lai valik sõidukeid ja need on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu internetis või meie mobiiliäpi vahendusel. Muidugi saate oma valitud autole lisada ekstravarustust, mis muudab teel oleku veel mugavamaks. Meie valikus on näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi võimalus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Lihtsalt märkige rendilepingusse nende nimed, kes rooli istuvad. Ärge muretsege transpordi pärast, kui jõuate Saarbrückeni Lennujaama, Sixt autorent hoolitseb selle eest. Võite kindel olla, et leiate meilt parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumise.

Saarbrückeni Lennujaama info

Saarbrückeni Lennujaam (lühidalt SCN) asub Edela-Saksamaal Saarimaa liidumaal. Väljuvad nii riigisisesed kui rahvusvahelised lennud ja aastas käib sealt läbi veidi alla poole miljoni reisija. Saarbücken asub väga lähedal Prantsusmaa piirile ning samuti ei jää kaugele Luksemburg – auto rentimine lennujaamast viib teid kiiresti järgmisesse sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, mis asub lennujaama peasissepääsu vastas. Et saaksite reisi stressivabalt planeerida, siis on rendiauto tagastamine ja kättesaamine Saarbrückeni Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Mida Saarbrückenis ja ümbruses teha

Saarbrücken asub Saksamaa läänepiiril ning peale Teist maailmasõida oli sealne regioon lühikest aega iseseisev riik, mille nimeks oli Saarimaa (Saarland) ja selle pealinn oli Saarbrücken. Kohalikes muuseumides on selle põneva perioodi kohta palju informatsiooni, kohalik ajalugu on paeluv. Minge jalutage vanalinnas, mis on võluva atmosfääriga. Sealt leiate ajaloolisi ehitsi nagu St. Johanni raekoda ja Ludwigi kirik. Sõitke võluvasse Saksa-Prantsuse roosiaeda, kus toimub ohtralt erinevaid üritusi ning saab aja maha võtta kohvikus või restoranis. Linnast lühikese sõidu kaugusel on näiteks UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv Völkinger Hutte, kus saab tutvuda Euroopa industriaalaja ja sellega seonduvaga. Nautige teel olekut Sixt autorendiga Saarbrückeni Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Saarbruecken Lennujaam SCN Balthasar-Goldstein-Str. 23 66131 Saarbrücken 49.219400, 7.113520 +49-8966060060

Sixt asukoht Saarbruecken Lennujaam SCN

Balthasar-Goldstein-Str. 23
66131 Saarbrücken
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus