Autorent esinduses Saarbruecken Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Saarbruecken Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Saarbruecken Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Saarbruecken Lennujaam

Aadress

Balthasar-Goldstein-Str. 23, 66131 Saarbrücken, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 00:00

Teenused esinduses: Saarbruecken Lennujaam

Tere tulemast Saarbrückeni Lennujaama autorenti!

Tere tulemast Saarbrückeni Lennujaama autorenti!

Kui maandute Saarbückeni Lennujaamas Saksamaal, siis auto rentimine Sixtist on parim viis edasi liikumiseks. Usume, et meie juurest leiab sobiva rendiauto iga klient, pole vahet kas reisite lõbu või töö eesmärgil – olemas on erineva hinnaklassiga lai valik sõidukeid ja need on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu internetis või meie mobiiliäpi vahendusel. Muidugi saate oma valitud autole lisada ekstravarustust, mis muudab teel oleku veel mugavamaks. Meie valikus on näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi võimalus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Lihtsalt märkige rendilepingusse nende nimed, kes rooli istuvad. Ärge muretsege transpordi pärast, kui jõuate Saarbrückeni Lennujaama, Sixt autorent hoolitseb selle eest. Võite kindel olla, et leiate meilt parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumise.
Saarbrückeni Lennujaama info Saarbrückeni Lennujaam (lühidalt SCN) asub Edela-Saksamaal Saarimaa liidumaal. Väljuvad nii riigisisesed kui rahvusvahelised lennud ja aastas käib sealt läbi veidi alla poole miljoni reisija. Saarbücken asub väga lähedal Prantsusmaa piirile ning samuti ei jää kaugele Luksemburg – auto rentimine lennujaamast viib teid kiiresti järgmisesse sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, mis asub lennujaama peasissepääsu vastas. Et saaksite reisi stressivabalt planeerida, siis on rendiauto tagastamine ja kättesaamine Saarbrückeni Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Mida Saarbrückenis ja ümbruses teha Saarbrücken asub Saksamaa läänepiiril ning peale Teist maailmasõida oli sealne regioon lühikest aega iseseisev riik, mille nimeks oli Saarimaa (Saarland) ja selle pealinn oli Saarbrücken. Kohalikes muuseumides on selle põneva perioodi kohta palju informatsiooni, kohalik ajalugu on paeluv. Minge jalutage vanalinnas, mis on võluva atmosfääriga. Sealt leiate ajaloolisi ehitsi nagu St. Johanni raekoda ja Ludwigi kirik. Sõitke võluvasse Saksa-Prantsuse roosiaeda, kus toimub ohtralt erinevaid üritusi ning saab aja maha võtta kohvikus või restoranis. Linnast lühikese sõidu kaugusel on näiteks UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv Völkinger Hutte, kus saab tutvuda Euroopa industriaalaja ja sellega seonduvaga. Nautige teel olekut Sixt autorendiga Saarbrückeni Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Saarbruecken Lennujaam rentides

Mis on esinduses Saarbruecken Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Saarbruecken Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Saarbruecken Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Saarbruecken Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Latest premium additions to the fleet

BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
BMW X5M 50
BMW X5M 50
Mercedes-AMG E53 Estate
Mercedes-AMG E53 Estate
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio

KKK rendi kohta rendikontoris Saarbruecken Lennujaam

Kas esinduses Saarbruecken Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Saarbruecken Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Saarbruecken Lennujaam

Näita rohkem