Autorent regioonis Stuttgart

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Teenused esinduses: Stuttgart

Autorent Stuttgart: Autorent internetis

Autorent Stuttgart: Autorent internetis

Auto rentimine Sixtist on kõige mugavam viis Stuttgartis ringi liikumiseks. Meilt leiate soodsa hinnaga suure valiku uusi ja kvaliteetseid rendiautosid. Romantilisel puhkusereisil viibijatele on valikus sportautod ja kabrioletid. Nendele, kes reisivad koos suurema grupi või perega, sobivad mahukad luukpära mudelid. Pikemateks sõitudeks sobivad hästi mugavad maasturid. Pole oluline, kas reisite töö asjus või puhkate niisama, meie valikust leiate kindlasti midagi oma vajadustele ja maitsele vastavat.
Sixt autorent Stuttgartis Oma rendiautole on teil võimalik soovi korral juurde valida täiendavat lisavarustust. Kui sõidate võõrastes kohtades, siis aitavad teil navigatsioonisüsteemid lihtsamini õige tee leida, et jõuaksite ilma probleemideta soovitud sihtpunktini. Kui reisite perega, pakume turvalisuse tagamiseks turvahälle ja -toole, mida saab rentida erinevas vanuses lastele. Kõik autod tulevad standardkindlustusega, aga soovi korral saate juurde valida endale sobiva lisakindlustuspaketi. Olemas on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Võite kasutada lisajuhi teenust, et saaksite vahepeal auto juhtimisest puhata. Selle jaoks märkige rendilepingusse juhtide nimed. Palun pange tähele, et broneerimisel ei saa Sixt teile garanteerida kindlat mudelit, vaid sõiduki kategooria.
Võtke oma reisist maksimum Sixti rendiautoga Stuttgart on Saksamaa Baden-Württembergi liidumaa pealinn ja suurim linn, mille avastamiseks on kõige parem viis auto rentimine Sixtist. Linna keskmes asub raekoda ja vanalinn, jõulude ajal tuleks seal kindlasti ära näha ka Stuttgarti jõuluturg. Vanalinnast lühikese autosõidu kaugusele jääb palju huvitavaid kohti. Linna keskuses asub veel näiteks Stuttgarti Uus Loss ja Lossipark ning mitmeid muuseume. Nendest tähelepanuväärseimad on Staatsgalerie kunstimuuseum ning Stuttgarti kunstimuuseum. Stuttgartis asub Euroopa suurim looma- ja botaanikaaed, mida loodusehuvilised ei tohiks külastamata jätta. Autohuvilistel soovitame kindlasti minna Mercedes-Benz'i muuseumi Stuttgarti idaosas ning Porsche muuseumi, mis asub linna põhjaosas. Stuttgarti keskusest lõunas väärib vaatamist veel Johanneskirche kirik ning ära tuleks käia ka linna läbiva Neckari jõe ääres. Kui teil on rohkem aega, siis tasub sõita Stuttgarti teletorni juurde ning miks mitte vaadata ka ajaloolist Grabkapelle kabelit Württembergi mäel, kust avaneb hea vaade linnale. Stuttgarti linnaga tutvumiseks on kõige mugavam viis auto rentimine Sixtist!
Show more
Hea teada regioonis Stuttgart rentides
Mis on asukohas Stuttgart minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Stuttgart peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Stuttgart.
Kas aukohas Stuttgart saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Stuttgart on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,3
7572 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,3)
Sõiduki üleandmine
(4,2)
KKK rendi kohta regioonis Stuttgart
Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Stuttgart?
Kas asukohas Stuttgart saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Stuttgart peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?