Autorent esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Weeze/Niederrhein Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Weeze/Niederrhein Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Weeze/Niederrhein Lennujaam

Aadress

Flughafen-Ring 1, 47652 Weeze, Saksamaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 23:30
Riigipühad
08:00 - 23:30

Teenused esinduses: Weeze/Niederrhein Lennujaam

Sixt autorent Weeze Lennujaamas Saksamaal

Sixt autorent Weeze Lennujaamas Saksamaal

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Weeze Niederrheini Lennujaamast. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisade rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem (GPS), laste turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end teel olles turvaliselt tunda. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Weeze Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Weeze Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli.
Weeze Niederrheini Lennujaamast Weeze Lennujaam (NRN) on Saksamaal Alam-Reini piirkonnas asuv lennujaam, mis on tuntud ka Niederrheini Lennujaamana. Peamiselt lendavad sealt odavlennufirmad nagu Ryanair ning viimaste aastatega on reisijate arv hüppeliselt kasvanud. 7 kilomeetri kaugusele jääb Kevelaeri ja 35 kilomeetri kaugusel on Hollandi piir. Auto rentimine Weeze lennujaamast on parim viis sealt edasi liikumiseks, pole vahet kuhu te teel olete. Sixti esinduse leiate peahoonest, ning meie klienditeenindajad aitavad leida just teie soovidele vastava ja soodsa pakkumise. Et teekond oleks sujuv, siis on auto tagastamine võimalik ööpäevaringselt.
Kuhu sõita peale auto rentimist Weeze Lennujaamast Pärast maandumist ja rendiautoga tee jätkamist Weeze lennujaamast on palju erinevaid võimalusi, kuhu minna. Sixt muudab teie teel oleku stressivabaks. Külastage Weeze linna, kus on Kuninglike Õhujõudude Muuseum. Huvitav fakt on see, et Weeze lennujaam oli varasemalt nende baasiks. Lähedusse jäävas Kevelaeris on palju katoliikliku taustaga ajaloolisi ehitisi. Ligi 90 kilomeetrise sõidu kaugusel on Düsseldorf, mis on tuntud oma moe-ja kunstikogukonna poolest. Läbi linna voolab Reini jõgi, millest ida poole jääb vanalinn ning lääne poole modernsemad piirkonnad. Sixt autorent ootab teid, et teie reis meeldejäävaks muuta!
Show more

Hea teada esindusest Weeze/Niederrhein Lennujaam rentides

Mis on esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Weeze/Niederrhein Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
406 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduk
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A8
Audi A8
BMW M5
BMW M5
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Range Rover
Range Rover
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Maserati Grecale
Maserati Grecale

KKK rendi kohta rendikontoris Weeze/Niederrhein Lennujaam

Kas esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Weeze/Niederrhein Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Weeze/Niederrhein Lennujaam

Näita rohkem