Autorent
Portoroz Lennujaam
Kokkuvarisemine
Sloveenia // Portoroz // Portoroz Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Portoroz Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Secovlje 19
  6333 Secovlje SI +386-56744024
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: POW
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 19:00
La. - Pü.09:00 - 12:00
Riigipühad09:00 - 12:00
 
 

Auto rentimine Portorozi Lennujaama Sixtist

Kõigil Portorozi Lennujaama saabujatel on hea võimalus auto rentimiseks lennujaama Sixti esindusest. Broneeringu tegemine on lihtne ning saate seda teha nii Sixti veebilehel kui ka mobiilirakenduse vahendusel. Portorozi Lennujaama Sixtis on saadaval lai valik rendiautosid alates kompaktsetest väikeautodest kuni praktiliste ja ruumikate maasturiteni. Suurema grupi või perega reisijatele sobivad hästi mahukad luukpäraga mudelid. Portorozi Lennujaama Sixtist saab rentida ka veoautosid. Meie kvaliteetsest autopargist leiate kindlasti enda vajadustele vastava auto ja seda taskukohase hinnaga. Teil on võimalik juurde valida täiendavat lisavarustust. Võõras kohas aitavad teil õige tee leida navigatsioonisüsteemid. Kui reisite väikeste lastega, siis on võimalik rentida erinevaid turvatoole ja -hälle. Võimalik on valida erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus.

Informatsioon Portoroz Lennujaama külastajatele

Portorozi Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi POW) teenindab Portorozi linna ja mitmeid teisi turismipiirkondi selles piirkonnas. Lennujaamast Portorozi linna keskusesse on 6 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis teekonna alustamiseks. Portorozi Lennujaamal on lennuühendus mitme Euroopa linnaga. Rendiauto kätte saamiseks tuleb kontakteeruda Portorozi Lennujaama Sixtiga. Kokkulepitud ajal ootab Sixti esindaja teid lennujaama peasissepääsu infoleti juures. Sixti autorent soovib, et saaksite ilma liigselt aega kulutamata oma broneeritud rendiauto võtmed kätte ja Portorozi Lennujaamast turvaliselt teele asuda.

Sixti rendiautoga Portorozi avastamas

Portoroz on Aadria mere ääres asuv päikseline linn. See on suurepärane paik puhkamiseks ja ümbruskonnaga tutvumiseks. Portorozi rand oma sinise vee ja valge liivaga on parim koht lõõgastumiseks. Rannaäärselt peatänavalt leiate mitmeid majutusasutusi, kasiinosid ja söögikohti ning seal asub ka tuntud Palace hotell. Portorozist veidi maad eemale jääb veel mitmeid külastamist väärivaid kohti, mis pakuvad põnevaid võimalusi vaba aja veetmiseks looduses. Näiteks jäävad Portorozi lähistele Secovlje soolaväljad. Miks mitte külastada rendiautoga ka puutumata loodusega Strunjani looduskaitseala, mis asub lennujaamast vaid kümneminutilise autosõidu kaugusel põhja suunas. Portorozi linnast läände jääb samuti turistide seas populaarne Pirani linn. Mugavaim viis linna ja selle ümbrusega tutvumiseks on auto rentimine Portorozi Lennujaama Sixtist!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 19:00
La. - Pü.09:00 - 12:00
Riigipühad09:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Portoroz Lennujaam POW Secovlje 19 6333 Secovlje 45.473353, 13.614978 +386-56744024

Sixt asukoht Portoroz Lennujaam POW

Secovlje 19
6333 Secovlje
 
Telefoni nr. +386-56744024

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus