Autorent esinduses Portoroz Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Portoroz Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Portoroz Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Portoroz Lennujaam

Aadress

Secovlje 19, 6333 Secovlje, Sloveenia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
09:00 - 19:00
Laup - Pühap
09:00 - 12:00
Riigipühad
09:00 - 12:00

Teenused esinduses: Portoroz Lennujaam

Auto rentimine Portorozi Lennujaama Sixtist

Auto rentimine Portorozi Lennujaama Sixtist

Kõigil Portorozi Lennujaama saabujatel on hea võimalus auto rentimiseks lennujaama Sixti esindusest. Broneeringu tegemine on lihtne ning saate seda teha nii Sixti veebilehel kui ka mobiilirakenduse vahendusel. Portorozi Lennujaama Sixtis on saadaval lai valik rendiautosid alates kompaktsetest väikeautodest kuni praktiliste ja ruumikate maasturiteni. Suurema grupi või perega reisijatele sobivad hästi mahukad luukpäraga mudelid. Portorozi Lennujaama Sixtist saab rentida ka veoautosid. Meie kvaliteetsest autopargist leiate kindlasti enda vajadustele vastava auto ja seda taskukohase hinnaga. Teil on võimalik juurde valida täiendavat lisavarustust. Võõras kohas aitavad teil õige tee leida navigatsioonisüsteemid. Kui reisite väikeste lastega, siis on võimalik rentida erinevaid turvatoole ja -hälle. Võimalik on valida erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus.
Informatsioon Portoroz Lennujaama külastajatele Portorozi Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi POW) teenindab Portorozi linna ja mitmeid teisi turismipiirkondi selles piirkonnas. Lennujaamast Portorozi linna keskusesse on 6 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis teekonna alustamiseks. Portorozi Lennujaamal on lennuühendus mitme Euroopa linnaga. Rendiauto kätte saamiseks tuleb kontakteeruda Portorozi Lennujaama Sixtiga. Kokkulepitud ajal ootab Sixti esindaja teid lennujaama peasissepääsu infoleti juures. Sixti autorent soovib, et saaksite ilma liigselt aega kulutamata oma broneeritud rendiauto võtmed kätte ja Portorozi Lennujaamast turvaliselt teele asuda.
Sixti rendiautoga Portorozi avastamas Portoroz on Aadria mere ääres asuv päikseline linn. See on suurepärane paik puhkamiseks ja ümbruskonnaga tutvumiseks. Portorozi rand oma sinise vee ja valge liivaga on parim koht lõõgastumiseks. Rannaäärselt peatänavalt leiate mitmeid majutusasutusi, kasiinosid ja söögikohti ning seal asub ka tuntud Palace hotell. Portorozist veidi maad eemale jääb veel mitmeid külastamist väärivaid kohti, mis pakuvad põnevaid võimalusi vaba aja veetmiseks looduses. Näiteks jäävad Portorozi lähistele Secovlje soolaväljad. Miks mitte külastada rendiautoga ka puutumata loodusega Strunjani looduskaitseala, mis asub lennujaamast vaid kümneminutilise autosõidu kaugusel põhja suunas. Portorozi linnast läände jääb samuti turistide seas populaarne Pirani linn. Mugavaim viis linna ja selle ümbrusega tutvumiseks on auto rentimine Portorozi Lennujaama Sixtist!
Show more

Hea teada esindusest Portoroz Lennujaam rentides

Mis on esinduses Portoroz Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Portoroz Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Portoroz Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Portoroz Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
3 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sõiduk
(5,0)
Sõiduki üleandmine
(4,5)

KKK rendi kohta rendikontoris Portoroz Lennujaam

Kas esinduses Portoroz Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Portoroz Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Portoroz Lennujaam

Näita rohkem