Autorent
Kemi-Tornio Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Kemi // Kemi-Tornio Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kemi-Tornio Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentokentäntie 75
  94500 Lautiosaari FI +358-201122594
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KEM
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 21:00
Riigipühad08:00 - 21:00
 
 24 h tagastus

Autorent Kemi-Tornio Lennujaamas

Hea viis Kemi-Tornio Lennujaamast sõidu alustamiseks on auto rentimine Sixtist. Sobiva auto saate broneerida imelihtsalt Sixti veebilehel või mobiilirakenduse vahendusel. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates väikeautodest kuni suurte veokiteni. Perega reisimiseks saate rentida luukpära või sedaani, romantiliseks puhkuseks sobivad kabrioletid ja sportautod. Kui aga soovite sõita linnast välja, soovitame võimsaid maastureid. Saadaval on ka veoautod. Leiate meie valikust kindlasti midagi endale sobivat. Vajadusel saate juurde rentida ka lisavarustust, nagu navigatsioonisüsteemid või laste turvatoolid. Kui soovite auto juhtimisest puhata, saate kasutada lisajuhi teenust, teil tuleb vaid rendilepingusse märkida, kes autot juhivad. Turvalisuse tagamiseks saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel.

Kemi-Tornio Lennujaama teave

Kemi-Tornio Lennujaam (lühidalt KEM) teenindab Tornio ja Kemi linna Soomes. Lennujaama kaugus Tornio keskusest on 18 kilomeetrit – mugavaim viis stardiks on auto rentimine Sixtist. Seda lennujaama läbib aastas üle 90 tuhande reisija ning lennuühendus on aastaringselt kohalike linnadega. Sixti autorendi esindus asub Kemi-Tornio Lennujaamas sees ning jääb peasissepääsust vasakule. Seal ootab teid meie abivalmis meeskond, kes annab teile võtmed kätte, et saaksite viivitusteta Kemi-Tornio Lennujaamast oma rendiautoga sõitu alustada. Sixt soovib teile muljeterohket sõitu.

Võimalused rendiautoga ümbruse nautimiseks

Tornio on Rootsi piiri ääres asuv jõeäärne linn. Tornios saate näha üle kolmesaja aasta vanust kirikut ja külastada kohalikku ajaloo- ja kunstimuuseumi. Kemi-Tornio Lennujaamast võetud rendiautoga on teil võimalus külastada ka Kemi linna, mis asub lennujaamast vaid viieteistminutilise autosõidu kaugusel. Lisaks vaatamist väärivale gooti stiilis Kemi kirikule on linnas talvel avatud ainulaadsed lumeehitised ning on võimalik minna näiteks jäälõhkujaga ekskursioonile. Tornio ja Kemi linna ümbrus pakub palju võimalusi looduse nautimiseks. See ilus Lapimaa paik on ideaalne koht matkamiseks, suusatamiseks või loodusfotograafiaga tegelemiseks. Ajaloolise tähtsusega Tornio jõgi pakub erinevaid võimalusi nii kanuu- ja süstamatkadeks kui ka kalapüügiks. Nende ja veel paljude teiste huvitavate kohtade külastamiseks on parim viis Kemi-Tornio Lennujaama Sixtist auto rentimine!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 21:00
Riigipühad08:00 - 21:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kemi-Tornio Lennujaam KEM Lentokentäntie 75 94500 Lautiosaari 65.778526, 24.581390 +358-201122594

Sixt asukoht Kemi-Tornio Lennujaam KEM

Lentokentäntie 75
94500 Lautiosaari
 
Telefoni nr. +358-201122594

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus