Autorent esinduses Kemi-Tornio Lennujaam

 

Juhised esindusse: Kemi-Tornio Lennujaam

Aadress

Lentokentäntie 75, 94500 Lautiosaari, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 21:00
Riigipühad
08:00 - 21:00

Teenused esinduses: Kemi-Tornio Lennujaam

Autorent Kemi-Tornio Lennujaamas

Autorent Kemi-Tornio Lennujaamas

Hea viis Kemi-Tornio Lennujaamast sõidu alustamiseks on auto rentimine Sixtist. Sobiva auto saate broneerida imelihtsalt Sixti veebilehel või mobiilirakenduse vahendusel. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates väikeautodest kuni suurte veokiteni. Perega reisimiseks saate rentida luukpära või sedaani, romantiliseks puhkuseks sobivad kabrioletid ja sportautod. Kui aga soovite sõita linnast välja, soovitame võimsaid maastureid. Saadaval on ka veoautod. Leiate meie valikust kindlasti midagi endale sobivat. Vajadusel saate juurde rentida ka lisavarustust, nagu navigatsioonisüsteemid või laste turvatoolid. Kui soovite auto juhtimisest puhata, saate kasutada lisajuhi teenust, teil tuleb vaid rendilepingusse märkida, kes autot juhivad. Turvalisuse tagamiseks saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel.
Kemi-Tornio Lennujaama teave Kemi-Tornio Lennujaam (lühidalt KEM) teenindab Tornio ja Kemi linna Soomes. Lennujaama kaugus Tornio keskusest on 18 kilomeetrit – mugavaim viis stardiks on auto rentimine Sixtist. Seda lennujaama läbib aastas üle 90 tuhande reisija ning lennuühendus on aastaringselt kohalike linnadega. Sixti autorendi esindus asub Kemi-Tornio Lennujaamas sees ning jääb peasissepääsust vasakule. Seal ootab teid meie abivalmis meeskond, kes annab teile võtmed kätte, et saaksite viivitusteta Kemi-Tornio Lennujaamast oma rendiautoga sõitu alustada. Sixt soovib teile muljeterohket sõitu.
Võimalused rendiautoga ümbruse nautimiseks Tornio on Rootsi piiri ääres asuv jõeäärne linn. Tornios saate näha üle kolmesaja aasta vanust kirikut ja külastada kohalikku ajaloo- ja kunstimuuseumi. Kemi-Tornio Lennujaamast võetud rendiautoga on teil võimalus külastada ka Kemi linna, mis asub lennujaamast vaid viieteistminutilise autosõidu kaugusel. Lisaks vaatamist väärivale gooti stiilis Kemi kirikule on linnas talvel avatud ainulaadsed lumeehitised ning on võimalik minna näiteks jäälõhkujaga ekskursioonile. Tornio ja Kemi linna ümbrus pakub palju võimalusi looduse nautimiseks. See ilus Lapimaa paik on ideaalne koht matkamiseks, suusatamiseks või loodusfotograafiaga tegelemiseks. Ajaloolise tähtsusega Tornio jõgi pakub erinevaid võimalusi nii kanuu- ja süstamatkadeks kui ka kalapüügiks. Nende ja veel paljude teiste huvitavate kohtade külastamiseks on parim viis Kemi-Tornio Lennujaama Sixtist auto rentimine!
Show more

Hea teada esindusest Kemi-Tornio Lennujaam rentides

Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Kemi-Tornio Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Kemi-Tornio Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Kas esinduses Kemi-Tornio Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Broneerige lihtsalt pikaajaline rent esinduses Kemi-Tornio Lennujaam, sisestades reisi kuupäevad ning algus- ja lõpp-punkt.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Kemi-Tornio Lennujaam

Kas esinduses Kemi-Tornio Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Kemi-Tornio Lennujaam

Näita rohkem