Autorent
Kuopio Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Kuopio // Kuopio Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kuopio Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentokentaentie 275
  70900 Toivala FI +358-201122544
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KUO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Kuopio Lennujaamas Soomes

Alustage oma teekonda Kuopio Lennujaamast auto rentimisega Sixtist. Leiate meie laiast valikust kindlasti enda vajadustele vastava sõiduki. Pakume kvaliteetseid automarke ja uusimaid mudeleid. Olemas on ökonoomsed linnasõidukid, mugavad sedaanid ja mahukad luukpärad, luksuslikud kabrioletid ja sportautod, neljaveolised maasturid ja ka veokid. Kui soovite juurde ekstravarustust, siis pakume laste turvatoole ja -hälle, navigatsiooniseadmeid, piiramatut kilometraaži, lisajuhi teenust. Valida on erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Saate broneeringu teha vaid mõne klikiga interneti vahendusel või läbi nutitelefoni rakenduse, aga loomulikult olete oodatud ka Sixt autorendi esindusse kohapeale. Auto rentimine Kuopio Lennujaamast on hea viis stardiks!

Kuopio Lennujaama info

Kuopio Lennujaam, lühendatult KUO, asub Siilinjärvis Soomes, Saimaa järvistus. Kuopio kesklinnast jääb see umbes 14 kilomeetrit põhja poole. Eeskätt teenindab lennujaam Soome pealinna Helsingit, mis võimaldab edasi reisida rahvusvahelistesse sihtkohtadesse. Hooajalised lennud toimuvad erinevatesse Euroopa kuurordipiirkondadesse. Aastas teenindab lennujaam umbes 275 000 reisijat. Sixt autorendi esindus asub mugavalt terminali kõrval. Meie professionaalsed klienditeenindajad ootavad teid, et aidata leida parim lahendus auto rentimiseks. Reisi tõrgeteta kulgemiseks on auto kättesaamine ja ka tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixt autorent soovib teile Kuopio Lennujaamast turvalist teekonda.

Sixti rendiautoga ümbrust avastamas

Kuopio on Ida-Soome aktiivne kultuurikeskus. Siin toimub moodsa kunsti festival, veinifestival, tantsupidu, maraton, Kuopio Rockcock ja palju muud. Linna ümbritseb peaaegu täielikult Kallavesi järv ja osaliselt on see ehitatud saartele, see on sinise vee, sadamate ja järveliikluse linn. Osalege järvistu kruiisidel, mõned reisilaevad on ehitatud 19.sajandil ja see on muljetavaldav vaatepilt. Rendiauto kasutamine annab hea võimaluse linna ja selle ümbrusega tutvumiseks. Külastage lähedal asuvat Puijo torni, kust avaneb suurepärane vaade imekaunile loodusele ja ka samas asuvat suusahüppetorni. Siin on huvitavaid matkateid ja talvel suusaradu. Auto rentimine Kuopio Lennujaama Sixtist annab teile vabad käed ja muudab reisi meeldejäävaks.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kuopio Lennujaam KUO Lentokentaentie 275 70900 Toivala 63.008630, 27.789460 +358-201122544

Sixt asukoht Kuopio Lennujaam KUO

Lentokentaentie 275
70900 Toivala
 
Telefoni nr. +358-201122544

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus