Autorent
Oulu Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Oulu // Oulu Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Oulu Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentokentaentie
  90461 Oulunsalo FI +358-201122590
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: OUL
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Oulu Lennujaama autorent

Asuge peale maandumist kiirelt teele, kasutades Sixt autorenti Oulu Lennujaamas Soomes. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega auto. Meie valikus on tavalised sõiduautod, maasturid ja ka veokid. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem (GPS), laste turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Oulu Lennujaamast edasi sõites turvaliselt tunda. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Auto rentimine Oulu Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni rakenduses.

Oulu Lennujaama info

Oulu Lennujaam (OUL) on Soome teine hõivatuim lennujaam, ühtlasi peetakse Oulu linna Põhja-Soome keskuseks. Lennud käivad peamiselt Soome pealinna Helsinkisse ning ka teistesse Skandinaavia linnadesse. Huvitav fakt on see, et Oulu Lennujaama kasutavad Soome õhujõud treeningbaasina. Kesklinn jääb lennujaamast 15 kilomeetri kaugusele, parim viis stardiks on Oulu Lennujaamast auto rentimine. Sixti esindus asub terminalihoones turvakontrolli tsooni ees. Meie klienditeenindajad on valmis teid aitama kõigis autorendiga seotud küsimustes ning selleks, et saaksite muretult reisi planeerida, on rendiauto tagastus Oulu Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Sixtiga Oulut avastamas

Oulu linn on oma nime saanud seal asuva Oulu jõe järgi. Tänapäeval seisavad seal purjelaevad ja ära tasub vaadata kohalik Merikoski hüdroelektrijaama tamm. Mannerheimi park on populaarne sihtkoht peredele, kus saab nautida rohelust ja lõõgastuda. Linnas on mitmeid huvitavaid hooneid, mis pakuvad kindlasti avastamisrõõmu ajaloohuvilistele, näiteks sealne katedraal ja linnahall. Kauppahalli on traditsiooniline Soome turuhoone, kus on hea valik erinevat liha ja kala. Sõitke Linnansaari saarel asuvate vanade Oulu lossi varemete juurde, kus asub kuulus kohalik observatoorium. Kohalike seas on populaarne jäähoki ja linnast tuleb ka kuulus klubi Kärpät, kelle mängu tasub vaatama minna. Nautige teel olekut Sixt autorendiga Oulu Lennujaamast.

 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Oulu Lennujaam OUL Lentokentaentie 90461 Oulunsalo 64.928830, 25.372480 +358-201122590

Sixt asukoht Oulu Lennujaam OUL

Lentokentaentie
90461 Oulunsalo
 
Telefoni nr. +358-201122590

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus