Autorent esinduses Oulu Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Oulu Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Oulu Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Oulu Lennujaam

Aadress

Lentokentaentie, 90461 Oulunsalo, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 23:00
Riigipühad
07:00 - 23:00

Teenused esinduses: Oulu Lennujaam

Oulu Lennujaama autorent

Oulu Lennujaama autorent

Asuge peale maandumist kiirelt teele, kasutades Sixt autorenti Oulu Lennujaamas Soomes. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega auto. Meie valikus on tavalised sõiduautod, maasturid ja ka veokid. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem (GPS), laste turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Oulu Lennujaamast edasi sõites turvaliselt tunda. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Auto rentimine Oulu Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni rakenduses.
Oulu Lennujaama info Oulu Lennujaam (OUL) on Soome teine hõivatuim lennujaam, ühtlasi peetakse Oulu linna Põhja-Soome keskuseks. Lennud käivad peamiselt Soome pealinna Helsinkisse ning ka teistesse Skandinaavia linnadesse. Huvitav fakt on see, et Oulu Lennujaama kasutavad Soome õhujõud treeningbaasina. Kesklinn jääb lennujaamast 15 kilomeetri kaugusele, parim viis stardiks on Oulu Lennujaamast auto rentimine. Sixti esindus asub terminalihoones turvakontrolli tsooni ees. Meie klienditeenindajad on valmis teid aitama kõigis autorendiga seotud küsimustes ning selleks, et saaksite muretult reisi planeerida, on rendiauto tagastus Oulu Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Sixtiga Oulut avastamas Oulu linn on oma nime saanud seal asuva Oulu jõe järgi. Tänapäeval seisavad seal purjelaevad ja ära tasub vaadata kohalik Merikoski hüdroelektrijaama tamm. Mannerheimi park on populaarne sihtkoht peredele, kus saab nautida rohelust ja lõõgastuda. Linnas on mitmeid huvitavaid hooneid, mis pakuvad kindlasti avastamisrõõmu ajaloohuvilistele, näiteks sealne katedraal ja linnahall. Kauppahalli on traditsiooniline Soome turuhoone, kus on hea valik erinevat liha ja kala. Sõitke Linnansaari saarel asuvate vanade Oulu lossi varemete juurde, kus asub kuulus kohalik observatoorium. Kohalike seas on populaarne jäähoki ja linnast tuleb ka kuulus klubi Kärpät, kelle mängu tasub vaatama minna. Nautige teel olekut Sixt autorendiga Oulu Lennujaamast.
Show more

Hea teada esindusest Oulu Lennujaam rentides

Mis on esinduses Oulu Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Oulu Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Oulu Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Oulu Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
138 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(4,7)
Tee Sixti
(4,6)
Sõiduk
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Oulu Lennujaam

Kas esinduses Oulu Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Oulu Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Oulu Lennujaam

Näita rohkem