Autorent
Pori Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Pori // Pori Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Pori Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentoasemantie 1
  28500 Pori FI +358-20-1122528
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: POR
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:30 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Pori Lennujaamas Soomes

Pori Lennujaama Sixti esindus pakub teile suures valikus kvaliteetseid rendiautosid. Saadaval on kompaktsed linnaautod, mahukad universaalautod, luksuslikuma sõidu soovijatele kabrioletid ja sportautod, suurema grupi koos pagasiga mahutavad 4x4 maasturid, vajadusel saate rentida ka veoki. Meie autod on hästi varustatud talvetingimustes sõitmiseks ja suveks muidugi automaatse konditsioneeriga. Saate teha broneeringu kodust lahkumata meie veebilehel või kasutades nutitelefoni rakendust. Kui olete rendiauto välja valinud, saate vastavalt vajadusele juurde võtta lisavarustust. Navigatsiooniseadmed aitavad teil leida õige tee, perega reisijatele on olemas laste turvatoolid ja -hällid, saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Ootame teid Pori Lennujaama Sixti esindusse, et saaksite oma teekonda kiiresti ja mugavalt alustada.

Tere tulemast Pori Lennujaama Sixt autorenti!

Pori Lennujaam, lühidalt POR, asub Edela-Soomes, asudes Pori kesklinnast veidi vähem kui 3 km lõuna pool. Lennujaam teenindab peamiselt siselende ja ka hooajalisi tellimuslende, aastas kasutab lennujaama üle 10 000 reisija. Siin asub Soome Lennuakadeemia, kus koolitatakse uusi piloote. Sixti esinduse leiate saabuvate lendude hallist, kus teid ootavad meie abivalmis klienditeenindajad ja peagi saate rendiauto roolis teele asuda. Pori Lennujaama Sixtis on auto kättesaamine ja tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas.

Avastage ümbrust Sixti rendiautoga

Pori visiitkaart on Pori Jazz, üks suuremaid džässfestivale terves Euroopas. See sai alguse 1966.aastal ja toimub igal aastal juuli kuus. Siin on esinenud paljud kuulsad muusikud üle kogu maailma. Kontserdipaigad asuvad linna ümbruses, peamine esinemiskoht on Kirjurinluoto Arena, vabaõhu kontserdipark, mis mahutab rohkem kui 30 000 inimest. Pori Kunstimuuseum tutvustab kaasaegset ja moodsat kunsti, Satakunta Muuseum on Soome üks vanimaid ajaloomuuseume. Kesklinnast 17 km kaugusele jääb Yyteri rand, mille pikkus on üle 6 km ja mis on väga populaarne nii kohalike kui turistide seas. Ranna lähedal on golfirajad ja telkimiskohad. Auto rentimine Pori Lennujaama Sixtist muudab teie liiklemise lihtsaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:30 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Pori Lennujaam POR Lentoasemantie 1 28500 Pori 61.468430, 21.792650 +358-20-1122528

Sixt asukoht Pori Lennujaam POR

Lentoasemantie 1
28500 Pori
 
Telefoni nr. +358-20-1122528

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus