Autorent
Rovaniemi Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Rovaniemi // Rovaniemi Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Rovaniemi Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Rovaniemi Airport
  96101 Rovaniemi FI +358-201122596
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RVN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Maandudes Rovaniemi Lennujaamas, saate mugavalt reisi jätkata, kasutades Sixt autorenti. Meie laia valikuga autopargist leiate kindlasti sobiva rendiauto ja seda taskukohase hinnaga. Pakutavate kvaliteetsete autode hulgas on nii luksusmudeleid kui ka ökonoomseid sõidukeid. Väiksemateks sõitudeks on olemas kompaktsed linnaautod, peredele või suurematele gruppidele universaalautod ja neljaveolised džiibid. Valikus on veel sportautod ja kabrioletid, kui soovite põnevamat sõidukogemust. Vajadusel saate rentida ka mahukaid veoautosid. Pakkuda on erinevat lisavarustust, nagu navigatsiooniseadmed, piiramatu kilometraaž, laste turvatoolid. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Rovaniemi Lennujaamast edasi liikudes turvaliselt tunda. Saadaval on ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Auto rentimine läbi mobiiliäpi või veebilehe võtab aega vaid mõne minuti ja muidugi olete oodatud ka Rovaniemi Lennujaama Sixti esindusse kohapeal!

Rovaniemi Lennujaama info

Rovaniemi Lennujaam, lühendatult RVN, on üks hõivatumaid lennujaamu kogu Skandinaavias. See asub Põhja-Soomes, Rovaniemi kesklinnast umbes 10 kilomeetrit põhja poole. Inimesed on hakanud seda naljatamisi kutsuma Jõuluvana Lennujaamaks. Peamine hooaeg ongi novembrist jaanuarini, kui toimuvad tellimuslennud paljudest Euroopa riikidest. Aastas teenindab see umbes pool miljonit inimest. Sixt autorendi esindus asub saabuvate lendude hallis ja parkimisala kohe terminalihoone kõrval. Meie klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja teele asuda. Autode kättesaamine ja tagastus on Rovaniemi Lennujaama Sixtis võimalik 24 tundi ööpäevas.

Sixtiga Rovaniemit ja selle ümbrust avastamas

Rovaniemi on Lapimaa keskus. Rikkumata loodus ja arvukad vaba aja veetmise võimalused meelitavad siia hulgaliselt inimesi, olgu selleks mootorsaanisõidud, kelguretked koerarakendiga, saanisõidud põhjapõtradega või valgustatud suusarajad. Rovaniemit tuntakse ka Santa Clausi kodulinnana, jõuluküla ja Santa Park pakuvad palju põnevust lastele ja asuvad linnast mõne kilomeetri kaugusel. Populaarsed on väljasõidud põhja poole, et jälgida looduse imet virmalisi. Külastage kindlasti Arktikumi, see on muuseum ja teaduskeskus, mis uurib kogu Arktika regiooni eluolu. Võtke Lapimaast maksimum, kasutades Sixti rendiautot otse Rovaniemi Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Rovaniemi Lennujaam RVN Rovaniemi Airport 96101 Rovaniemi 66.557930, 25.827760 +358-201122596

Sixt asukoht Rovaniemi Lennujaam RVN

Rovaniemi Airport
96101 Rovaniemi
 
Telefoni nr. +358-201122596

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus