Autorent esinduses Rovaniemi Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Rovaniemi Lennujaam

* Hinnad arvutati 08.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Rovaniemi Lennujaam, alates 15.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Rovaniemi Lennujaam

Aadress

Rovaniemi Airport, 96101 Rovaniemi, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 23:00
Riigipühad
07:00 - 23:00

Teenused esinduses: Rovaniemi Lennujaam

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Maandudes Rovaniemi Lennujaamas, saate mugavalt reisi jätkata, kasutades Sixt autorenti. Meie laia valikuga autopargist leiate kindlasti sobiva rendiauto ja seda taskukohase hinnaga. Pakutavate kvaliteetsete autode hulgas on nii luksusmudeleid kui ka ökonoomseid sõidukeid. Väiksemateks sõitudeks on olemas kompaktsed linnaautod, peredele või suurematele gruppidele universaalautod ja neljaveolised džiibid. Valikus on veel sportautod ja kabrioletid, kui soovite põnevamat sõidukogemust. Vajadusel saate rentida ka mahukaid veoautosid. Pakkuda on erinevat lisavarustust, nagu navigatsiooniseadmed, piiramatu kilometraaž, laste turvatoolid. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Rovaniemi Lennujaamast edasi liikudes turvaliselt tunda. Saadaval on ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Auto rentimine läbi mobiiliäpi või veebilehe võtab aega vaid mõne minuti ja muidugi olete oodatud ka Rovaniemi Lennujaama Sixti esindusse kohapeal!
Rovaniemi Lennujaama info Rovaniemi Lennujaam, lühendatult RVN, on üks hõivatumaid lennujaamu kogu Skandinaavias. See asub Põhja-Soomes, Rovaniemi kesklinnast umbes 10 kilomeetrit põhja poole. Inimesed on hakanud seda naljatamisi kutsuma Jõuluvana Lennujaamaks. Peamine hooaeg ongi novembrist jaanuarini, kui toimuvad tellimuslennud paljudest Euroopa riikidest. Aastas teenindab see umbes pool miljonit inimest. Sixt autorendi esindus asub saabuvate lendude hallis ja parkimisala kohe terminalihoone kõrval. Meie klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja teele asuda. Autode kättesaamine ja tagastus on Rovaniemi Lennujaama Sixtis võimalik 24 tundi ööpäevas.
Sixtiga Rovaniemit ja selle ümbrust avastamas Rovaniemi on Lapimaa keskus. Rikkumata loodus ja arvukad vaba aja veetmise võimalused meelitavad siia hulgaliselt inimesi, olgu selleks mootorsaanisõidud, kelguretked koerarakendiga, saanisõidud põhjapõtradega või valgustatud suusarajad. Rovaniemit tuntakse ka Santa Clausi kodulinnana, jõuluküla ja Santa Park pakuvad palju põnevust lastele ja asuvad linnast mõne kilomeetri kaugusel. Populaarsed on väljasõidud põhja poole, et jälgida looduse imet virmalisi. Külastage kindlasti Arktikumi, see on muuseum ja teaduskeskus, mis uurib kogu Arktika regiooni eluolu. Võtke Lapimaast maksimum, kasutades Sixti rendiautot otse Rovaniemi Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Rovaniemi Lennujaam rentides

Mis on esinduses Rovaniemi Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Rovaniemi Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Rovaniemi Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Rovaniemi Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
198 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sõiduk
(4,9)
Sixti esinduses
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Rovaniemi Lennujaam

Kas esinduses Rovaniemi Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Rovaniemi Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Rovaniemi Lennujaam

Näita rohkem