Autorent
Tampere-Pirkkala Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Tampere // Tampere-Pirkkala Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Tampere-Pirkkala Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Terminaali 1
  33960 Pirkkala FI +358-201122530
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TMP
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00
 
 24 h tagastus

Tere tulemast Tampere Lennujaama Sixt autorenti!

Kui maandute Tampere Lennujaamas, siis saate oma teekonda alustada auto rentimisega Sixtist. Broneerige rendiauto mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Sixtis on soodsa hinnaga saadaval suur valik autosid, alates linnaautodest kuni mahukate džiipideni. Väiksemateks linnasõitudeks on meil olemas kompaktsed linnaautod, suurematele gruppidele või peredele on saadaval luukpära mudelid ning veelgi mahukamad džiibid. Samuti on meil olemas nii soodsamad kui ka luksuslikumad sedaanid ja luuukpärad. Tampere Lennujaama esinduse valikust ei puudu kabrioletid ja sportautod ning vajadusel saab rentida eriti mahukaid veoautosid. Meie esindusest leiate kindlasti endale sobiva ja taskukohase pakkumise. Kvaliteetsetele rendiautodele saate valida vastavalt vajadusele täiendavat lisavarustust. GPS-navigaatorid aitavad teil Soome teedel õigesse kohta jõuda. Laste turvatoolid ja -hällid ning lisakindlustus muudavad sõidud turvaliseks.

Tampere Lennujaamast

Tampere Lennujaam (lühend TMP), ametliku nimega Tampere-Pirkkala Lennujaam, teenindab Pirkanmaa piirkonda. Tampere linna keskus asub lennujaamast 13 kilomeetri kaugusel – auto rentimine on mugavaim viis liiklemiseks. See lennujaam teenindab aastas üle kahesaja tuhande reisija ning on olemas rahvusvaheline lennuühendus mitmete Euroopa linnadega. Meie esinduse leiate lennujaama saabuvate lendude hallist, kus ootab teid meie abivalmis meeskond, et saaksite võtmed kätte ja rendiauto roolis Tampere Lennujaamast teed jätkata. Rendiauto saate tagastada Tampere Lennujaama esindusse ööpäevaringselt. Sixt autorent soovib teile Tampere Lennujaamast turvalist teekonda.

Avastage ümbrust Sixti rendiautoga

Kui olete Tampere Lennujaamast auto rentinud, siis ootavad teid selle linna keskuses mitmed poed, muuseumid ja muud vaatamisväärsused. Vapriikki muuseumis saate tutvuda Soome ajaloo, tehnoloogia ja loodusteadustega. Vanalinnas, mis on tuntud ka kui Finlaysoni ala, saate külastada Soome söögikohti ning osta ikoonilisi käsitöötooteid ja suveniire. Vanalinnast itta jääb Tampere katedraal. Kui reisite perega, siis soovitame teil külastada linna ääres asuvat Särkänniemi lõbustusparki. Linna ümbruses leidub looduskauneid paiku, kuhu jõudmiseks on auto rentimine mugav lahendus. Tampere on ümbritsetud järvedega ning ka väljaspool linna leiate mitmeid avastmaist väärt paiku. Parim viis piirkonnaga tutvumiseks on auto rentimine Tampere Lennujaama Sixtist!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Tampere-Pirkkala Lennujaam TMP Terminaali 1 33960 Pirkkala 61.420498, 23.613934 +358-201122530

Sixt asukoht Tampere-Pirkkala Lennujaam TMP

Terminaali 1
33960 Pirkkala
 
Telefoni nr. +358-201122530

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus