Autorent esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam

 

Juhised esindusse: Tampere-Pirkkala Lennujaam

Aadress

Terminaali 1, 33960 Pirkkala, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Tampere-Pirkkala Lennujaam

Tere tulemast Tampere Lennujaama Sixt autorenti!

Tere tulemast Tampere Lennujaama Sixt autorenti!

Kui maandute Tampere Lennujaamas, siis saate oma teekonda alustada auto rentimisega Sixtist. Broneerige rendiauto mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Sixtis on soodsa hinnaga saadaval suur valik autosid, alates linnaautodest kuni mahukate džiipideni. Väiksemateks linnasõitudeks on meil olemas kompaktsed linnaautod, suurematele gruppidele või peredele on saadaval luukpära mudelid ning veelgi mahukamad džiibid. Samuti on meil olemas nii soodsamad kui ka luksuslikumad sedaanid ja luuukpärad. Tampere Lennujaama esinduse valikust ei puudu kabrioletid ja sportautod ning vajadusel saab rentida eriti mahukaid veoautosid. Meie esindusest leiate kindlasti endale sobiva ja taskukohase pakkumise. Kvaliteetsetele rendiautodele saate valida vastavalt vajadusele täiendavat lisavarustust. GPS-navigaatorid aitavad teil Soome teedel õigesse kohta jõuda. Laste turvatoolid ja -hällid ning lisakindlustus muudavad sõidud turvaliseks.
Tampere Lennujaamast Tampere Lennujaam (lühend TMP), ametliku nimega Tampere-Pirkkala Lennujaam, teenindab Pirkanmaa piirkonda. Tampere linna keskus asub lennujaamast 13 kilomeetri kaugusel – auto rentimine on mugavaim viis liiklemiseks. See lennujaam teenindab aastas üle kahesaja tuhande reisija ning on olemas rahvusvaheline lennuühendus mitmete Euroopa linnadega. Meie esinduse leiate lennujaama saabuvate lendude hallist, kus ootab teid meie abivalmis meeskond, et saaksite võtmed kätte ja rendiauto roolis Tampere Lennujaamast teed jätkata. Rendiauto saate tagastada Tampere Lennujaama esindusse ööpäevaringselt. Sixt autorent soovib teile Tampere Lennujaamast turvalist teekonda.
Avastage ümbrust Sixti rendiautoga Kui olete Tampere Lennujaamast auto rentinud, siis ootavad teid selle linna keskuses mitmed poed, muuseumid ja muud vaatamisväärsused. Vapriikki muuseumis saate tutvuda Soome ajaloo, tehnoloogia ja loodusteadustega. Vanalinnas, mis on tuntud ka kui Finlaysoni ala, saate külastada Soome söögikohti ning osta ikoonilisi käsitöötooteid ja suveniire. Vanalinnast itta jääb Tampere katedraal. Kui reisite perega, siis soovitame teil külastada linna ääres asuvat Särkänniemi lõbustusparki. Linna ümbruses leidub looduskauneid paiku, kuhu jõudmiseks on auto rentimine mugav lahendus. Tampere on ümbritsetud järvedega ning ka väljaspool linna leiate mitmeid avastmaist väärt paiku. Parim viis piirkonnaga tutvumiseks on auto rentimine Tampere Lennujaama Sixtist!
Show more

Hea teada esindusest Tampere-Pirkkala Lennujaam rentides

Mis on esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tampere-Pirkkala Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
28 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Tampere-Pirkkala Lennujaam

Kas esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tampere-Pirkkala Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tampere-Pirkkala Lennujaam

Näita rohkem