Autorent
Turku Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Turku // Turku Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Turku Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentoasemantie 150
  20360 Turku FI +358-201122520
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TKU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Turku Lennujaamas Soomes

Sixti esindus Turku Lennujaamas pakub teile laias valikus kvaliteetseid rendiautosid. Taskukohase hinnaga on saadaval tuntud autobrändid ja uusimad mudelid. Tehke broneering läbi meie veebilehe või kasutades nutitelefoni rakendust, see võtab aega vaid mõne hetke! Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukamad universaalid, luksuslikud kabrioletid ja sportautod, 4x4 džiibid ja vajadusel saate rentida ka veokeid. Vastavalt vajadusele saate juurde võtta ka ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid, piiramatu kilometraaž, lisajuhi teenus. Leiate meie juurest kindlasti endale sobiva pakkumise! Saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Ootame teid Turku Lennujaama Sixti esindusse, et saaksite oma teekonda kiirelt ja turvaliselt jätkata!

Turku Lennujaama info

Turku Lennujaam, lühidalt TKU, asub Turu linnas Soome edela osas, jäädes linnast 8 kilomeetrit põhja poole. Lennujaam teenindab aastas ligikaudu 325 000 reisijat, toimuvad nii siselennud kui hooajalised rahvusvahelised lennud. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et abistada kõigis autorendiga seotud küsimustes. Teie mugavuse huvides on nii auto kättesaamine kui ka tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Turku lennujaama Sixti esindus soovib teile mugavat teelolekut.

Sixtiga Turus ja selle ümbruses

Turu on arvatavalt Soome vanim linn ja endine pealinn, siin on palju ajaloolisi hooneid ja kohti. Ka siinne loodus ja saarestik on imeilus ning et kogeda kõike, mida Turul pakkuda on, kasuta rendiautot, see annab vabad käed aja ja kogu reisi planeerimisel. Külastage Sibeliuse muuseumi, kuulsat lossi ja katedraali. Suvel toimub linnas mitmeid sündmusi – keskaja festival, tango festival, teater, kunst ja disain vallutavad linna. Aura jõgi, mis läbib linna, muutub suvel elavaks, jõe äärde kogunevad inimesed, et kuulata muusikat, süüa ja juua, toimuvad kruiisid saarestikus. Turus on palju armsaid kohvikuid ja restorane erinevas hinnaklassis. Kauni saarestiku puutumatu loodus seest võite leida üllatavaid oaase, golfiradu ja spaasid, kus lõõgastuda. Nautige teelolekut Sixt autorendiga Turku Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Turku Lennujaam TKU Lentoasemantie 150 20360 Turku 60.511172, 22.274008 +358-201122520

Sixt asukoht Turku Lennujaam TKU

Lentoasemantie 150
20360 Turku
 
Telefoni nr. +358-201122520

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus