Autorent esinduses Turku Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Turku Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Turku Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Turku Lennujaam

Aadress

Lentoasemantie 150, 20360 Turku, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Turku Lennujaam

Autorent Turku Lennujaamas Soomes

Autorent Turku Lennujaamas Soomes

Sixti esindus Turku Lennujaamas pakub teile laias valikus kvaliteetseid rendiautosid. Taskukohase hinnaga on saadaval tuntud autobrändid ja uusimad mudelid. Tehke broneering läbi meie veebilehe või kasutades nutitelefoni rakendust, see võtab aega vaid mõne hetke! Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukamad universaalid, luksuslikud kabrioletid ja sportautod, 4x4 džiibid ja vajadusel saate rentida ka veokeid. Vastavalt vajadusele saate juurde võtta ka ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid, piiramatu kilometraaž, lisajuhi teenus. Leiate meie juurest kindlasti endale sobiva pakkumise! Saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Ootame teid Turku Lennujaama Sixti esindusse, et saaksite oma teekonda kiirelt ja turvaliselt jätkata!
Turku Lennujaama info Turku Lennujaam, lühidalt TKU, asub Turu linnas Soome edela osas, jäädes linnast 8 kilomeetrit põhja poole. Lennujaam teenindab aastas ligikaudu 325 000 reisijat, toimuvad nii siselennud kui hooajalised rahvusvahelised lennud. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et abistada kõigis autorendiga seotud küsimustes. Teie mugavuse huvides on nii auto kättesaamine kui ka tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Turku lennujaama Sixti esindus soovib teile mugavat teelolekut.
Sixtiga Turus ja selle ümbruses Turu on arvatavalt Soome vanim linn ja endine pealinn, siin on palju ajaloolisi hooneid ja kohti. Ka siinne loodus ja saarestik on imeilus ning et kogeda kõike, mida Turul pakkuda on, kasuta rendiautot, see annab vabad käed aja ja kogu reisi planeerimisel. Külastage Sibeliuse muuseumi, kuulsat lossi ja katedraali. Suvel toimub linnas mitmeid sündmusi – keskaja festival, tango festival, teater, kunst ja disain vallutavad linna. Aura jõgi, mis läbib linna, muutub suvel elavaks, jõe äärde kogunevad inimesed, et kuulata muusikat, süüa ja juua, toimuvad kruiisid saarestikus. Turus on palju armsaid kohvikuid ja restorane erinevas hinnaklassis. Kauni saarestiku puutumatu loodus seest võite leida üllatavaid oaase, golfiradu ja spaasid, kus lõõgastuda. Nautige teelolekut Sixt autorendiga Turku Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Turku Lennujaam rentides

Mis on esinduses Turku Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Turku Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Turku Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Turku Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
36 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Turku Lennujaam

Kas esinduses Turku Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Turku Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Turku Lennujaam

Näita rohkem