Autorent
Vaasa Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Vaasa // Vaasa Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Vaasa Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentokentaentie
  65380 Vaasa FI +358-201122512
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: VAA
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 21:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Vaasa Lennujaamas Soomes

Maandudes Vaasa Lennujaamas, saate jätkata oma teekonda auto rentimisega Sixtist. Pakume suures valikus mugavaid ja taskukohase hinnaga sõidukeid. Ükskõik, kas reisite üksi, perega või suurema grupiga, meil on teile pakkuda sobilik auto, mis sisaldab ka piisavalt pagasiruumi. Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukad universaalid, neljaveolised džiibid, luksuslikuma sõidu nautijatele kabrioletid ja sportautod. Olemas on ka suuremahulised veokid. Et reisi veel mugavamaks muuta, saate rendiautole juurde valida ka ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid ja -hällid, lisajuhi võimalus, piiramatu kilometraaž. Lisaks saate valida erinevaid kindlustuspakette, olemas on spetsiaalselt noorele alla 25-aastasele juhile mõeldud kindlustus. Auto rentimine Sixtist on vaid mõne kliki kaugusel, kui teete broneeringu meie kodulehel või nutitelefoni rakenduses, aga muidugi olete oodatud ka meie esindusse Vaasa Lennujaamas!

Vaasa Lennujaama info

Vaasa Lennujaam, lühidalt VAA, asub Vaasa linnas Soome läänerannikul. Regulaarlennud toimuvad Soome ja Skandinaavia linnadesse, hooajalised lennud aga erinevatesse maailma riikidesse. Keskmiselt teenindab lennujaama 300 000 reisijat aastas ja see jääb kesklinnast umbes 6 kilomeetrit kagu poole, parim viis stardiks on Vaasa Lennujaamast auto rentimine. Sixti esinduse leiate saabumise alalt, kus meie professionaalsed klienditeenindajad on valmis tegelema kõigi autorendiga seotud küsimustega. Et saaksite reisi muretult planeerida, on nii auto kättesaamine kui tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas.

Sixtiga Vaasas ja selle ümbruses

Vaasa linnas on palju teha ja näha ning rendiauto kasutamine annab selleks hea võimaluse. Vaasa vanalinn asub kesklinnast 6 kilomeetri kaugusel, kuna 19.sajandi keskel oli linnas suur tulekahju ja uut linna hakati rajama veidi eemale. Brage Vabaõhumuuseum annab hea ülevaate 19. sajandi elu-olust. Vaatamist väärt on 47 meetri kõrgune juugendstiilis veetorn. Külastage Tropiclandia spaad, linnas on palju kohvikuid, baare, restorane ja vilgas ööelu. Sõitke linnast välja ja nautige looduse ilu – karmid kaljud ja kaunid rannad on piirkonnale omased. Sixt autorendiga Vaasa Lennujaamast muudate oma reisi meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 21:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Vaasa Lennujaam VAA Lentokentaentie 65380 Vaasa 63.043560, 21.760680 +358-201122512

Sixt asukoht Vaasa Lennujaam VAA

Lentokentaentie
65380 Vaasa
 
Telefoni nr. +358-201122512

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus