Autorent esinduses Vaasa Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Vaasa Lennujaam

* Hinnad arvutati 22.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Vaasa Lennujaam, alates 29.05.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Vaasa Lennujaam

Aadress

Lentokentaentie, 65380 Vaasa, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 21:00

Teenused esinduses: Vaasa Lennujaam

Autorent Vaasa Lennujaamas Soomes

Autorent Vaasa Lennujaamas Soomes

Maandudes Vaasa Lennujaamas, saate jätkata oma teekonda auto rentimisega Sixtist. Pakume suures valikus mugavaid ja taskukohase hinnaga sõidukeid. Ükskõik, kas reisite üksi, perega või suurema grupiga, meil on teile pakkuda sobilik auto, mis sisaldab ka piisavalt pagasiruumi. Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukad universaalid, neljaveolised džiibid, luksuslikuma sõidu nautijatele kabrioletid ja sportautod. Olemas on ka suuremahulised veokid. Et reisi veel mugavamaks muuta, saate rendiautole juurde valida ka ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid ja -hällid, lisajuhi võimalus, piiramatu kilometraaž. Lisaks saate valida erinevaid kindlustuspakette, olemas on spetsiaalselt noorele alla 25-aastasele juhile mõeldud kindlustus. Auto rentimine Sixtist on vaid mõne kliki kaugusel, kui teete broneeringu meie kodulehel või nutitelefoni rakenduses, aga muidugi olete oodatud ka meie esindusse Vaasa Lennujaamas!
Vaasa Lennujaama info Vaasa Lennujaam, lühidalt VAA, asub Vaasa linnas Soome läänerannikul. Regulaarlennud toimuvad Soome ja Skandinaavia linnadesse, hooajalised lennud aga erinevatesse maailma riikidesse. Keskmiselt teenindab lennujaama 300 000 reisijat aastas ja see jääb kesklinnast umbes 6 kilomeetrit kagu poole, parim viis stardiks on Vaasa Lennujaamast auto rentimine. Sixti esinduse leiate saabumise alalt, kus meie professionaalsed klienditeenindajad on valmis tegelema kõigi autorendiga seotud küsimustega. Et saaksite reisi muretult planeerida, on nii auto kättesaamine kui tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas.
Sixtiga Vaasas ja selle ümbruses Vaasa linnas on palju teha ja näha ning rendiauto kasutamine annab selleks hea võimaluse. Vaasa vanalinn asub kesklinnast 6 kilomeetri kaugusel, kuna 19.sajandi keskel oli linnas suur tulekahju ja uut linna hakati rajama veidi eemale. Brage Vabaõhumuuseum annab hea ülevaate 19. sajandi elu-olust. Vaatamist väärt on 47 meetri kõrgune juugendstiilis veetorn. Külastage Tropiclandia spaad, linnas on palju kohvikuid, baare, restorane ja vilgas ööelu. Sõitke linnast välja ja nautige looduse ilu – karmid kaljud ja kaunid rannad on piirkonnale omased. Sixt autorendiga Vaasa Lennujaamast muudate oma reisi meeldejäävaks!
Show more

Hea teada esindusest Vaasa Lennujaam rentides

Mis on esinduses Vaasa Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Vaasa Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Vaasa Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Vaasa Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
26 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sõiduki üleandmine
(4,6)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Vaasa Lennujaam

Kas esinduses Vaasa Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Vaasa Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Vaasa Lennujaam

Näita rohkem