Autorent
Aberdeen Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // Aberdeen // Aberdeen Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Aberdeen Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Upper Farburn Road
  AB21 7GR Aberdeen GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ABZ
Lahtioleku ajad
Es. - La.07:00 - 23:00
Pü.09:00 - 23:00
Riigipühad09:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Aberdeen Lennujaamas Suurbritannias

Aberdeen Lennujaama Sixti esindus pakub teile laias valikus kaasaegseid rendiautosid. Leiate meie juurest kindlasti sobiliku sõiduki, olgu selleks mugava salongiga või suure mahutavusega auto. Pakkumises on kompaktsed linnaautod, luksuslikud sedaanid, suurema mahutavusega luukpärad, neljaveolised džiibid. Kes soovivad veidi erilisemat sõidukogemust, neile pakume sportautosid ja kabriolette. Lisaks saate mõistliku hinnaga juurde valida ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, mis juhatavad teid õigesse paika, laste turvatoolid ja -hällid, kui reisite perega, samuti piiramatu läbisõit, pikaajalise rentimise võimalus, erinevad kindlustuspaketid. Kõik see muudab teie reisi mugavamaks ja turvalisemaks. Auto rentimine Aberdeeni Lennujaama Sixtist on vaid mõne kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või mobiiliäpi vahendusel.

Aberdeen Lennujaama info

Aberdeen Rahvusvaheline Lennujaam, lühendatult ABZ, asub Aberdeeni äärelinnas Dyces, kesklinnast 9 kilomeetrit loodesse. Lennujaam teenindab nii regulaarlende kui hooajalisi lende paljudesse Euroopa linnadesse ja reisijate arv aastas on ligi 3,5 miljonit. Lennujaamas on ka piirkonna oluline kopteriväljak. Sixti esindajad ootavad saabujate ala infopunktis, pagasilindi kõrval, kust teid viiakse edasi meie esindusse Marriott hotellis, kus professionaalsed klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Ka auto tagastamisel võite pöörduda Sixti esindusse Marriott hotellis ja meie liinibuss viib teid tagasi lennujaama. Sixtiga Aberdeenis ja selle ümbruses

Aberdeen on põnev sadamalinn Kirde-Šotimaal, rendiauto kasutamine on parim viis omal käel ja omas tempos linnaga tutvumiseks. See on tuntud ka kui graniitlinn oma ilusa arhitektuuri ja  paljude ajalooliste hoonetega. Tuntuim neist on Marischal Kolledž, mis on suuruselt teine graniidist ehitis maailmas. Avastamist ootavad kümned muuseumid, katedraalid, lossid ja galeriid. Linn on kuulus oma arvukate kaunite parkide ja aedade poolest, mis pakuvad silmailu, puhkamisvõimalusi ja aktiivseid tegevusi. Piknikuplatsid, matkarajad, golfiväljakud, ratsutamise võimalus – igaüks võib leida sobiva tegevuse. Veidi üle tunnise autosõidu kaugusel asub Balmorali loss, mis on üks Briti kuningliku pere elukohtadest. Võtke oma reisist maksimum Sixt autorendiga Aberdeen Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - La.07:00 - 23:00
Pü.09:00 - 23:00
Riigipühad09:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Aberdeen Lennujaam ABZ Upper Farburn Road AB21 7GR Aberdeen 57.199043, -2.206174 +44-2070188246

Sixt asukoht Aberdeen Lennujaam ABZ

Upper Farburn Road
AB21 7GR Aberdeen
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus