Autorent
Birmingham Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // Birmingham // Birmingham Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Birmingham Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Arrivals Hall
  B26 3QJ Birmingham GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BHX
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Birmingham Lennujaamas Suurbritannias

Birmingham Lennujaama Sixt esindus pakub teile laias valikus kvaliteetseid rendiautosid. Saadaval on kompaktsed ja ökonoomsed linnaautod, mahukad universaalid, luksuslikuma sõidukogemuse soovijatele sportautod ja kabrioletid, suurema grupi koos pagasiga mahutavad neljaveolised džiibid. Võite teha broneeringu kodust lahkumata vaid mõne klikiga internetis või läbi mobiiliäpi. Vajadusel saate juurde valida ekstravarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid ja -hällid, piiramatu kilometraaž, lisajuhi võimalus – lihtsalt andke oma soovidest teada! Erinevad kindlustuspaketid tagavad liikluses turvatunde, olemas on ka spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et auto broneerimisel valite kategooria, Sixti mobiiliäpi abil saate vahetult enne Birminghami Lennujaama kohale jõudmist valida ka täpse rendiauto mudeli.

Birmingham Lennujaama info

Birmingham Rahvusvaheline Lennujaam (BHX), varem tuntud ka Elmdon Lennujaamana, asub Birminghami kesklinnast 10 kilomeetrit kagu suunas. See on Suurbritannia suuruselt seitsmes lennujaam, teenindades nii siselende kui rahvusvahelisi lende sihtkohtadesse Euroopas, Põhja-Ameerikas, Kariibi mere piirkonnas, Lähis-Idas, Indias. Aastas läbib lennujaama üle 11,6 miljoni reisija. Auto rentimine on hea viis Birminghami kesklinna kui ka teistesse linnadesse sõitmiseks, kuna lennujaam on mugavalt ühendatud A45 ja M42 teedega. Sixti esinduse leiate otse saabuvate lendude hallist, kus teid ootavad meie professionaalsed klienditeenindajad, et teie teekond saaks Birminghami Lennujaamast kiire ja mugava stardi. Rendiauto tagastus on võimalik 24 tundi ööpäevas.

Rendiautoga Birminghami avastamas

Birmingham on suuruselt teine linn Inglismaal. Kaunilt restaureeritud viktoriaanlikud hooned, uued moodsad ehitised, säravad kaubanduskeskused, maalilised kanalid, veeatraktsioonid, muuseumid ja galeriid, kokteilibaarid, restoranid, käsitööõlle pruulikojad, avastamist ja tegevust linnas jätkub! Siin asub suurim siseakvaarium, kus saate tutvuda eksootilise mereeluga. Külastage Birminghami raamatukogu, mis on silmapaistev uusehitis ja kus on haruldaste raamatute kogu, sealhulgas oluline Shakespeare kogu. Tutvuge Digbeth loomelinnakuga, kus on väiksed galeriid, erilised disainipoed, vintage müügikohad, rula poed ja rajad, pinksilauad. Willy Wonka šokolaaditehas tutvustab šokolaadi valmistamise ajalugu ja masinaid. Võtke reisist maksimum Sixt autorendiga Birminghami Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Birmingham Lennujaam BHX Arrivals Hall B26 3QJ Birmingham 52.452139, -1.733265 +44-2070188246

Sixt asukoht Birmingham Lennujaam BHX

Arrivals Hall
B26 3QJ Birmingham
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

Car rental carpark
B26 3QJ Birmingham
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus