Autorent
Edinburgh Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // Edinburgh // Edinburgh Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Edinburgh Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Car Rental Centre
  EH12 9FS Edinburgh GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: EDI
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Edinburghi Lennujaamas Šotimaal

Rendi auto Edinburghi Lennujaama Sixtist ja alusta oma teekonda kiiresti ja mugavalt. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid ning isegi mikrobussid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meile laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite teel olemist nautida. Lisade hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, kui teie sõidu ajal peaks midagi juhtuma. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Edinburghi Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Tere tulemast Edinburghi Lennujaama

Edinburgi Lennujaam (EDI) on Šotimaa suurim lennujaam, mis avati 1977. aastal. Peale seda on lennujaam vaid kasvanud, teenindades nüüdseks ligi 15 miljonit reisijat aastas. Kesklinn jääb Edinburghi Lennujaamast ligi pooletunnise sõidu kaugusele, auto rentimine on kiireim viis edasi liikumiseks. Meie esinduse leiate saabumiste halli väljapääsu juurest, tunnete Sixti ära oranži tunnusvärvi järgi. Sixt Edinburghi Lennujaamas ootab teid, et pakkuda parimat autorendi teenust!

Avastage rendiautoga Šotimaad!

Edinburgh on maaliline UNESCO maailmapärandite nimistusse kuuluv linn, mille ajalugu ulatub pronksiaega. Seal on kaunis keskaegne vanalinn ning uuem linnaosa, kus hooned on peamiselt neoklassikalise arhitektuuriga. Linna elanike arv on peaaegu pool miljonit ning see on suuruselt teine linn Šotimaal, mis on populaarne turismisihtpunkt. Linnas toimub palju populaarseid festivale, nagu näiteks jazzi- ja bluesifestival ja rahvusvaheline filmifestival. Külastage kuninglikule perele kuuluvaid losse ja St. Gilesi katedraali, mis on kõik äärmiselt põnevad vaatamisväärsused. Clantoni mäe otsas on palju monumente ja memoriaale ja sealt avaneb kaunis vaade linnale. Sõitke ka linnast välja ja nautige kuulsaid Šoti golfiväljakuid ja mägist maastikku ning järvesid. Sixt autorent Edinburghi Lennujaamast on parim viis ümbruse nautimiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Edinburgh Lennujaam EDI Car Rental Centre EH12 9FS Edinburgh 55.948171, -3.365278 +44-2070188246

Sixt asukoht Edinburgh Lennujaam EDI

Car Rental Centre
EH12 9FS Edinburgh
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus