Autorent
London Heathrow AP T2, T3, T4
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // London // London Heathrow AP T2, T3, T4
Muutke andmeid

Autorent London Heathrow AP T2, T3, T4: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Sofitel London Heathrow T5
  TW6 2GD London GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LHR
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent London Heathrow Lennujaamas

Sixti eesmärk on pakkuda võimalikult kvaliteetset auto rentimise teenust, et teie teekond London Heathrow Lennujaamast saaks jätkuda kiiresti ja mugavalt. Meie juures ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate džiipideni. Otse loomulikult on valikus ka kabrioletid ja sportautod. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Kindlustunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid, eraldi on olemas ka alla 25-aastastele juhtidele mõeldud pakett. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist London Heathrow Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne rendiauto mudel, mida soovite.

London Heathrow Lennujaama info

London Heathrow Lennujaam, lühidalt LHR, on Suurbitannia kõige hõivatum lennujaam, mis jääb Londoni südalinnast ligi 20 kilomeetrit väljapoole – auto rentimine on mugavaim viis linna jõudmiseks. See on üks Euroopa tähtsamaid lennujaamasid, kust väljub ja kuhu saabub iga päev tuhandeid rahvusvahelisi lende. Sixti esindusse jõudmiseks kasutage shuttle-ühendust, mis korjab teid peale saabumiste halli juurest. Sixti bussi tunnete ära meie värvitoonide ja kirjade järgi, sõit esindusse võtab aega ligi 10 minutit. Auto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt.

Avasta Londonit Sixti rendiautoga

London on mitmekesine linn, kus on väga erineva atmosfääriga kohtasid ja palju vaatamisväärsusi. Parim viis kõige kogemiseks ja nägemiseks on auto rentimine, siis saate kõike teha omas tempos. Londonis olles tasub külastada Briti Muuseumit või kui armastate modernset kunsti, siis hoopis Tate Modernit. Sõitge mööda jõe äärt kulgevat teed, et näha tuledes Tower Bridge’i. Kui olete šopingulainel, siis külastage näiteks Harrodsi kaubamaja. Rohelust keset suurlinna leiate Hyde pargist või sõitke hoopis linnast välja, näiteks Hampsteadi või Kenti. Inglise külad on omanäolised ja loodus nende ümber on kaunis! Pole vahet, kas tahate nautida Londoni linnamelu või maakohtade vaikust, Sixt autorent London Heathrow Lennujaamast on parim viis Inglismaa nautimiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht London Heathrow AP T2, T3, T4 LHR Sofitel London Heathrow T5 TW6 2GD London 51.473030, -0.491470 +44-2070188246

Sixt asukoht London Heathrow AP T2, T3, T4 LHR

Sofitel London Heathrow T5
TW6 2GD London
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus